U19 csapat mérkőzései Évad:

2018.11.24. 10:00 Budapest Évad:2018/2019 14.forduló
UFC - Szolnoki MÁV
1 - 0 (0 - 0)
Szervezetten fegyelmezetten játszott a csapat, nagyon sokat dolgozott mindenki, sajnos egyetlen figyelmetlenségünket kihasználta az ellenfelünk,és nem tudtunk pontot szerezni. Megvolt a ziccerünk a gólszerzésre ,de sajnos nem sikerült gólra váltani. A támadójátékunkon sokat kell javítani,hogy a jövőben több gólt szerezhessen a csapat a mérkőzéseken.

2018.11.17. 10:00 Szolnok Évad:2018/2019 13.forduló
Szolnoki MÁV- Gyirmót SE
2 - 5 (0 - 0)
Az első félidőben jól játszottunk,szép támadásokat vezettünk,gólhelyzeteket alakítottunk ki,sajnos csak egyet sikerült értékesíteni. A második félidőben is voltak helyzeteink, amik kimaradtak,de sajnos védekezésben túl sok volt az óriási egyéni hiba,és ezt az ellenfelünk kegyetlenül ki is használta.

2018.11.10. 10:00 Békéscsaba Évad:2018/2019 12.forduló
Békéscsaba - Szolnoki MÁV
2 - 1 (0 - 0)
A csapat hozzáállása jó volt,de amíg a támadójátékunk minőségén nem tudunk javítani,több helyzetet kialakítani és értékesíteni,addig az ilyen mérkőzéseken nem tudunk pontot szerezni.

2018.10.31. 10:00 Szolnok Évad:2018/2019 11.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - Szeged Grosics Akadémia
Nagyon jó első félidei játékkal sikerült nyernünk,sok kidolgozott helyzetünk volt,amik sajnos ki is maradtak,kettő kivételével. A második félidei játékunkban dicsérni csak a csapat védekezését tudom,ebben a játékrészben nem volt átütőerő a támadásainkban.

2018.10.27. 10:00 Kecskemét Évad:2018/2019 10.forduló
Kecskemét - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
1 - 1 (0 - 0)
Igazságos döntetlen született,mindkét csapat taktikusan játszott. A csapat védekezésével elégedettek lehetünk,egy két hiba kivételével, a támadójátékunkon kell javítani mindenképpen a jövőben.

2018.10.20. 14:00 Szolnok Tiszaligeti Stadion Évad:2018/2019 9.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
0 - 0 (0 - 0)
Végig szervezettek és fegyelmezettek voltunk,a csapat védekezése jól működött. A támadásvezetéseink is jól sikerültek, sokszor az ellenfél mögé tudtunk kerülni a széleken,de a beadásaink vagy pontatlanok voltak,vagy nem érkeztünk kellő létszámban az ellenfél kapuja elé. Sajnos büntetőt is hibáztunk.ezért meg kell elégednünk a döntetlennel.

2018.10.13. 12:00 Székesfehérvár Sóstói Stadion Évad:2018/2019 8.forduló
MOL VIDI FC - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
6 - 0 (5 - 0)
Sajnos az első félidőben eldőlt a mérkőzés, dekoncentráltak voltunk. A második félidőben már fegyelmezetten és koncentráltan játszottunk ,amire lehet alapozni a jövőben.

2018.10.06. 10:00 Szolnok Évad:2018/2019 7.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - UTE
Megérdemelt győzelmet arattunk,nagyon szervezettek és fegyelmezetten játszottunk,betartva a taktikai utasításokat. A 2. félidőben ,ha jobban koncentrálunk az ellenfél kapuja előtt,akár több gólt is rúghattunk volna. GRATULÁLOK A CSAPATNAK!

2018.09.29. 13:00 Pécs Évad:2018/2019 6.forduló
PMFC - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
5 - 0 (0 - 0)
Ez a mérkőzés nem úgy sikerült ,ahogy terveztük. Az első félidőben adódtak ugyan helyzeteink,de a második félidőben sajnos véltem felfedezni olyan jegyeket ,amik idáig nem voltak jellemzőek a csapatra.

2018.09.22. 14:00 Szolnok Évad:2018/2019 4.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - Vasas
0 - 3 (0 - 0)
Nagyon jó ellenféllel játszottunk ,egy nagyon jó mérkőzést, a 0-3 ellenére.Minden dicséretet megérdemelnek a játékosok ,mert fegyelmezetten és szervezetten játszottak. Talán jobban kellene bízni önmagukban,hogy az ilyen ellenfelek ellen is eredményesebbek legyenek!

2018.09.08. 10:00 Szolnok Évad:2018/2019 3.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - ZTE
0 - 1 (0 - 0)
Színvonalas mérkőzést játszottunk,egy nagyon jó csapat ellen. A második félidő elején kaptuk a gólt ,egy figyelmetlenségből,ezzel el is dőlt a 3 pont sorsa. Kis szerencsével pontot szerezhettünk volna ,ha a lehetőségeinket jobban ki tudtuk volna használni.

2018.09.01. 10:00 Budapest Évad:2018/2019 2.forduló
Budai FC - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
1 - 4 (0 - 0)
A mérkőzés egész idelye alatt fegyelmezetten ,szervezetten játszott a csapat. Megvalósították a játékosok amit terveztünk ,ilyen arányban is megérdemelten nyertünk! GRATULÁLOK A CSAPATNAK!

2018.08.25. 10:00 Szolnok Évad:2018/2019 1.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - Nyíregyháza
0 - 4 (0 - 0)
Az első félidőben jobban játszottunk ellenfelünknél,csak a helyzeteinket nem sikerült értékesítenünk,és kaptunk egy elkerülhető gólt. A 2. félidőben nem koncentráltunk megfelelően ,ezt a vendégcsapat könyörtelenül kihasználta és megérdemelten vitte el a 3 pontot.