U13 csapat mérkőzései Évad:

2018.04.21. 10:00 Cegléd Évad:2017/2018 19.forduló
Cegléd - Szolnok
0 - 6 (0 - 0)
Az esélyeknek megfelelően jól kezdtük a találkozót, folyamatosan irányítottuk a játékot. A gól sem váratott sokáig magára, s bár egy nagy védelmi hiba után szereztük, a nyomás folytatódott a játékrész végéig. A szünet után továbbra is jól járattuk a labdát, bár a nagy melegben kissé lassabban tettük azt. Az ellenfél kimerészkedett már többször is, de a további gólokat így sem tudta megakadályozni.

2018.04.14. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 18.forduló
Szolnoki MÁV - Gyula
12 - 0 (0 - 0)
Az őszi találkozóhoz képest nem sok minden változott a két csapat találkozóján. Talán annyi, hogy az első félidőben csak szabadrúgásból sikerült az ellenfél kapujába találni. A folytatásban azonban már futószalagon érkeztek a hazai gólok, mindössze a győzelem aránya volt kétséges.

2018.04.07. 10:00 Orosháza Évad:2017/2018 17.forduló
Orosháza - Szolnoki MÁV
Az első percektől igyekeztünk nyomást gyakorolni az ellenfélre, de a hazaiak zárt és előretolt védekezésére nem találtuk az ellenszert. Sőt a játékrész utolsó tíz percében még nekik is adódott lehetőségük a gólszerzésre. A folytatásban szép lassan felőröltük a vendéglátó ellenállását és sokat passzolva, a labdát jól forgatva a fölényünk már gólokban is megmutatkozott.

2018.03.31. 11:00 Szolnok Évad:2017/2018 16.forduló
Szolnoki MÁV - Karcag
8 - 0 (5 - 0)
Bár meg voltak a helyzeteink, az első tizenöt percben nem sikerült betalálni az ellenfél kapujába. Utána futószalagon érkeztek a gólok a kissé harmatos Karcag ellen, öt is született belőlük a szünet előtt. A folytatásban szépen építettük az akciókat, ám az utolsó negyedórában ismét érintetlen maradt az ellenfél hálója.

2018.03.24. 10:00 Békécsaba Évad:2017/2018 15.forduló
Békéscsaba UFC - Szolnoki MÁV
0 - 4 (0 - 0)
Az első 15 percben nagy nyomás alatt tartottuk az ellenfél játékosait, akik később kijöttek a szorításból. Kevesebb volt már a jó átadás ebben az időszakban. A második félidőben jobban forgattuk a labdát, igyekeztünk a széleken mögéjük kerülni és újabb gólokat szereztünk. Lehetett volna többet is, ám nem sikerült már kellőképp összpontosítani.

2018.03.17. 10:00 Hódmezőrvásárhely Évad:2017/2018 14.forduló
Hódmezősvásárhely- Szolnoki MÁV
Az első félidőben csak az ellenfél tizenhatosáig jutottunk el, kevés felépített támadást sikerült vezetni ebben az időszakban. A második játékrész első öt percében született két gól megtörte a hazaiak ellenállását, s bár továbbra is sok volt a rossz átadás, csak a győzelem mértéke volt már kérdéses a hátralévő időszakban.

2018.03.11. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 13.forduló
Szolnoki MÁV - Békéscsaba
1 - 2 (0 - 0)
A tavaszi szezon első fordulója egyből rangadóval kezdődött számunkra. Nem sikerült megismételnünk az őszi békéscsabai játékunkat, már az első félidő 15. percében két gólos hátrányba kerültünk a fizikálisan jóval erősebb vendégekkel szemben. Bár a játékrész végén két alkalommal is helyzetbe kerültünk, de egyikkel sem tudtunk élni. A folytatásban itt is, ott is forogtak veszélyben a kapuk, egy nagy szabadrúgás góllal csak szépíteni sikerült.

2018.02.17. 10:00 Kecskemét Évad:2017/2018 12.forduló
Regionális Utánpótlás Központ teremtornája
0 - 0 (0 - 0)
A torna legjobb védő játékosának járó különdíját Bujáki Dániel (Szolnok) kapta. A korábbi teremtornákhoz képest gyengébben játszott ezúttal a csapatunk. Igaz, ez a RUK rendezvény nem illeszkedett túlságosan a felkészülési programba, ezúttal csak a helyezésnek, a mutatott játéknak már kevésbé örülhettünk. Az első találkozón még egyenrangú ellenfelei voltunk a bajnokságban is velünk szereplő hazai csapatnak, de az akadémisták a döntőben egyértelműen jobbnak bizonyultak a mieinknél.

2018.01.27. 10:00 Törökszentmiklós Évad:2017/2018 11.forduló
Törökszentmiklós torna
I. hely A torna legjobb játékosának járó különdíját Fazekas Milán (Szolnok) kapta. Döcögősen indult a torna, de ahogy melegedett be a csapat, úgy nyújtott egyre jobb teljesítményt. A harmadik találkozón már nagyon jó volt a játék, a következőn szinte vissza kellett fogni a fiúkat, hogy tartalékoljanak a mindent eldöntő összecsapás előtt. A Jászberény ellen – bár az ellenfél szerezte meg a vezetést – ismét remekeltek a mieink, nagy akarással és mutatós játékkal örvendeztették meg a nekik szurkolókat.

2018.01.20. 10:00 Cegléd Évad:2017/2018 10.forduló
XIII. Elekes József Emléktorna
Az első mérkőzésen még akadozott a játék, ám a folytatásban helyenként szép, de főleg eredményes játékot mutatott be a csapat. Két találkozó egész szoros csatát hozott, ezen alkalmakkor a küzdő szellemüket is bizonyították a fiúk, amely végül pontveszteség nélküli torna győzelmet is eredményezett. A szervezők Ollé Pétert választották legjobb kapusnak.

2017.11.12. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 9.forduló
Szolnoki MÁV- Orosháza
9 - 0 (3 - 0)
A mérkőzés elején gyorsan szereztünk három gólt, utána azonban kissé leült a csapat. A folytatásban nagyobb sebességre kapcsoltunk és ez gólokban is megnyilvánult. A mieink őszi elsőként várják a tavaszi szezont.

2017.11.04. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 8.forduló
Szolnoki MÁV - Kecskemét
2 - 1 (0 - 0)
Szombaton újabb rangadó várt a mieinkre. A rendkívül szervezett és ügyes játékosokból álló Kecskemétet azonban sikerült meglepnünk az első félidőben, letámadtuk őket, amelynek nem nagyon találták az ellenszerét. Hamar vezetést is szereztünk és az utolsó öt perc kivételével jól is játszottunk. Ekkor egy nagy védelmi hiba után egyenlítettek a vendégek. A második félidőben nem találtuk a játék ritmusát, ám az ellenfél sem tudott gólhelyzetet kialakítani. A hajrában azonban magunkra találtunk és egy szabadrúgásból sikerült megszerezni a győztes találatot. (2-1)

2017.10.31. 10:00 Békéscsaba Évad:2017/2018 7.forduló
Békéscsaba - Szolnoki MÁV
2 - 2 (0 - 2)
Az első félidőben jól szerveztük a középpályán a játékot, stabilan és eredményesen futballoztunk. A hazai csapatnak még igazi gólhelyzetet sem sikerült kialakítania, mi viszont belőhettük volna a harmadik gólunkat, amely eldönthette volna a találkozó sorsát. Nem így történt, ezzel megnehezítettük saját magunk sorsát. A folytatásban egy védelmi hibát követően gyorsan egyenlített a Békéscsaba, majd egyenlített is. Ez a félidő már nem rólunk szólt, a hazai gárda fölénk kerekedett, így igazságos döntetlen született.

2017.10.28. 10:00 Törökszentmiklós Évad:2017/2018 6.forduló
Szolnoki MÁV- Törökszentmiklós
1 - 7 (0 - 6)
Nagyszerűen kezdődött számunkra a mérkőzés, hiszen már az első percekben vezetést szereztünk egy bombagóllal. Ezt követően sem állt le a csapat, s további szép találatokat elérve fél tucatot rámolt be ellenfelének még az első félidőben. Fordulás után keményebbé vált a játék, a hazaiak igyekeztek széttördelni a játékunkat, ami sikerült is nekik. Csak egy gólt lőttünk ebben a játékrészben, de így is fölényes győzelmet arattunk. Következik a Békéscsaba elleni rangadó.

2017.10.21. 12:00 Szolnok Évad:2017/2018 5.forduló
Szolnoki MÁV- Cegléd
6 - 0 (0 - 0)
Csapatunk ezúttal is jó formában futballozott, szinte minden sikerült. A Cegléd csak eleinte mutatott ellenállást, a folytatásban már futószalagon jöttek a gólok. A következő fordulókban már keményebb ellenfelek várnak a mieinkre.

2017.10.15. 10:00 Gyula Évad:2017/2018 4.forduló
Gyula - Szolnoki MÁV
0 - 17 (0 - 8)
Már az első percekben érződött, hogy könnyű meccset fogunk játszani. 2-0-s vezetés után kissé kiengedtünk, ám a folytatásban már futószalagon jöttek a gólok. A csoport egyik leggyengébb ellenfelével szemben szinte tetszés szerint alakítottunk ki gólhelyzetet és lőttük be nagyrészét azoknak.

2017.10.01. 10:00 Karcag Évad:2017/2018 3.forduló
Karcag - Szolnoki MÁV
0 - 3 (0 - 0)
Az első pillanattól kezdve érződött, hogy nincs egy súlycsoportban a két csapat. Bár csak három góllal vezettünk a szünetben, a játék minden elemében felülmúltuk a hazaiakat. A folytatásban a formás támadásokat gólok is követték, így nagyarányú, de nem meglepő győzelmet arattunk.

2017.09.24. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 2.forduló
3 - 1 (0 - 0)
Az első mérkőzés fölényes sikere után nagy várakozással tekintettünk a következő forduló elé. Ez a találkozó már nehezebb diónak bizonyult, s bár bégig irányítottunk, csak a második félidőben dőlt el a javunkra a meccs sorsa. Az első félidőben a vendégek szinte át sem jöttek a félpályán, ám a második játékrészben, amikor már középpályásaink kevésbé tudták megszűrni akcióikat, többször is veszélyeztettek. De csak az utolsó percben egy védelmi hibát követően szerezték meg szépítő góljukat.

2017.09.17. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 1.forduló
Szolnok- Hódmezővásárhely
8 - 0 (3 - 0)
Nagyon taktikusan, a labdát sokat járatva játszottunk az első félidő nagy részében. A gyerekek keresték a réseket és több alkalommal is sikerült az ellenfél háta mögé kerülni, elsősorban a széleken. A folytatásban sem csökkent a harci kedv és még eredményesebben játszott a csapat a széteső ellenféllel szemben. Többen is nagyszerű teljesítményt nyújtottak, közülük is kiemelkedett a négy gólt szerző Rigó Roland eredményessége és játéka. A következő fordulóban is hazai pályán szerepel a csapat.