Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
hivatalos weboldala
Aktualitások : noi csapat

 2019. május 25. (szombat)

 


 

  • LU19 16.00 (1213 Budapest, Szentmiklósi út 1. – fű vagy műfű)

 

Astra-Alef HFC – Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

Indulás:13.00 Garden Hotel parkoló

Szerelés:

LU16: kék – fekete – kék

 

Busz

MKA – Rékasi Sándor

Ellenfél

KORCSOGH ORSOLYA

+36 30 290 3940

Úti csomag

Evezősnél felvenni!!

 


Bejegyezve: 2019.05.23. 12:43

 

 

2019. május 11. (szombat)

 

 

  • LU19 14.00 (Tiszaligeti Stadion – center pálya vagy műfű)

 

SzolnokiMÁV Utánpótlás FC – Monori SE

Szerelés:

LU19: fehér – fekete – fehér

 

Játékvezető

OK

Ellenfél

PIRÓT TERÉZIA

+36 30 629 0174

Eü. szolgálat

Nővér

Bejegyezve: 2019.05.09. 12:53

 2019. május 4. (szombat)

 

 

  • LU16 11.00 (2200 Monor, Balassi Bálint utca 36. – műfű)

 

Monori SE – Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

Indulás:8.45 Garden Hotel parkoló

Szerelés:

U16: fehér – fekete – fehér

 

Busz

MKA – Bús Péter

Ellenfél

PIRÓT TERÉZIA

+36 30 629 0174

Úti csomag

Evezősnél felvenni!!

Bejegyezve: 2019.05.02. 10:58

  2019. április 28. (vasárnap)

 

  • LU19 10.00 (1194 Budapest, Katona József utca 3. – műfű)

 

Budapest Honvéd – Szolnoki MÁV Utánpótlás FC

Szerelés:

 Indulás: 7.00 Garden Hotel parkoló

 

U19: kék – fekete – kék

 

Busz

MKA – Gajzágó László

Ellenfél

NIKANDISH HOSSEIN

+36 70 567 1239

Úti csomag

Evezősnél felvenni!!

Bejegyezve: 2019.04.25. 15:40

 2019. április 18. (csütörtök)

 

 

  • LU16 14.00 (Tiszaligeti Stadion – műfű)

 

Szolnoki MÁV Utánpótlás FC – Ceglédi VSE

Szerelés:

U16: kék – fekete – fehér

 

Játékvezető

OK

Ellenfél

KŐHÁZI ÁDÁM

+36 70 775 3885

Eü. szolgálat

Nővér

Bejegyezve: 2019.04.16. 12:58

 2019. április 13. (szombat)

 

 

 

  • LU19 16.30 (Tiszaligeti Stadion – műfű)

 

SzolnokiMÁV Utánpótlás FC – Mercedes-Kecskeméti LC

Szerelés:

LU19: kék – fekete – kék

 

Játékvezető

OK

Ellenfél

DUNAI TAMÁS

+36 30 854 0645

Eü. szolgálat

Nővér

Bejegyezve: 2019.04.12. 14:22

 2019. április 6. (szombat)

 

 

  • LU19 14.00 (Tiszaligeti Stadion – műfű)

 

Szolnoki MÁV Utánpótlás FC – Ceglédi VSE

Szerelés:

U19: kék – fekete – kék

 

Játékvezető

OK

Ellenfél

KŐHÁZI ÁDÁM

+36 70 775 3885

Eü. szolgálat

Nővér

 

 

Bejegyezve: 2019.04.05. 13:41

 2019. március 30. (szombat)

 


 

 

  • LU19 12.00 (5700 Gyula, Zrínyi Miklós tér 3. – fű vagy műfű)

 

Gyulai Amazonok – SzolnokiMÁV Utánpótlás FC

Indulás:8.45 Garden Hotel parkoló

Szerelés:

LU19: fehér – fekete – fehér

 

Busz

MKA – Gajzágó László

Ellenfél

MOLNÁR ZOLTÁNNÉ

+36 70 935 0177

Úti csomag

Evezősnél felvenni!!

 

Bejegyezve: 2019.03.28. 15:08

 2019. március 29. (péntek)

 

  • LU19 15.00 (6060 Tiszakécske, Szabolcska Mihály utca 42. – műfű)

 

Duna Aszfalt TVSE– SzolnokiMÁV Utánpótlás FC

Indulás:13.15 Garden Hotel parkoló

Szerelés:

LU19: kék – fekete – kék

Bejegyezve: 2019.03.28. 15:03

 2019. március 16. (szombat)

 


 

 

 

  • LU16 16.00 (Tiszaligeti Stadion – műfű)

 

Szolnoki MÁV Utánpótlás FC – FC Dabas

Szerelés:

U19: kék – fekete – kék

 

Játékvezető

OK

Ellenfél

SCHILLINGERNÉ BUDAI ZSUZSANNA

+36 20 429 8481

Eü. szolgálat

Nővér

Bejegyezve: 2019.03.14. 14:58

 2019. március 8. (péntek)

 

  • LU19 15.00 (6060 Tiszakécske, Szabolcska Mihály utca 42. – műfű)

 

Duna Aszfalt TVSE– SzolnokiMÁV Utánpótlás FC

Indulás:13.15 Garden Hotel parkoló

Bejegyezve: 2019.03.07. 12:25

 2019. március 2. (szombat)

 

  •  
  • LU19 16.00 (Tiszaligeti Stadion – műfű)

 

Szolnoki MÁV Utánpótlás FC – Airnergy FC-BMTE

Szerelés:

U19: kék – fekete – kék

 

Játékvezető

OK

Ellenfél

PÖRDI ÁDÁM

+36 70 208 7131

Eü. szolgálat

Nővér

 


 

  •  
Bejegyezve: 2019.02.27. 13:30

 NŐI  BAJNOKSÁGOK

Dél-alföldi Női Liga  (DNL Bajnokság)

/csökkentett pályaméretű nagy pályás női labdarúgó bajnokság/

 

Őszi végeredmény:

1.       Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 10       9   1   0          53 –   3          28 pont

2.       Szegedi VSE                                  10       8   0   2          29 – 10         24 pont

3.       Mezőberényi FC                          10       7   2   1          46 –   8          23 pont

4.       Kaszaper FC                                  10       6   0   4          19 – 23         18 pont

5.       St. Mihály FC                                10       5   3   2          22 – 11         18 pont

6.       Nagymágocs SE                           10       5   2   3          24 –   9          17 pont

7.       Csanytelek SC                              10       3   2   5          16 – 19         11 pont

8.       Hódmezővásárhelyi FC             10       2   1   7            9 – 36            7 pont

9.       Pusztaföldvári LK                                    10       1   1   8          11 – 43           4 pont

10.                         Kisújszállási SE*                           10       2   0   8          11 – 57           3 pont

11.                         Kisteleki TE                        10       1   0   9            5 – 26            3 pont

*         3 büntetőpont levonva

A góllövőlista élmezőnye:

  1. Hídvégi Rita (Mezőberényi FC)                                 15 gól
  2. Szatmári Viktória (Szolnoki MÁV Utánpótlás)      12 gól
  3. Bódi Virág (Szolnoki MÁV Utánpótlás)                 11 gól
  4. Molnár Kitti (Mezőberényi FC)                                 11 gól
  5. Urbán Viktória (Szolnoki MÁV Utánpótlás)                        8 gól
  6. Lakatos Szabina (Nagymágocs SE)                              8 gól
  7. Kovács Dóra (Szolnoki MÁV Utánpótlás)                7 gól
  8. Apró Anita (Csanytelek SC)                                         7 gól
  9. Farkas Viktória (Csanytelek SC)                                  6 gól
  10. Nagy Margaréta (Szolnoki MÁV Utánpótlás)          6 gól
Bejegyezve: 2015.11.30. 14:24

 A góllövőlista élmezőnye

 

1.

     

SZATMÁRI VIKTÓRIA

 

11

     

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

 

 

 

2.

     

BÓDI VIRÁG

 

9

     

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

 

 

 

3.

     

KOVÁCS DÓRA

 

7

     

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

 

 

 

4.

     

LAKATOS SZABINA ZSANETT

 

6

     

NAGYMÁGOCS SE

 

 

 

5.

     

HIDVÉGI RITA

 

5

     

MEZŐBERÉNYI FC

 

 

 

5.

     

NAGY MARGARÉTA

 

5

     

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

 

 

 

5.

     

BERKÓ FANNI BARBARA

 

5

     

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

 

 

 

8.

     

GALICZ ANDREA

 

4

     

SZEGEDI VSE

 

 

 

8.

     

SASVÁRI ANNABELLA

 

4

     

ST. MIHÁLY FC SPORTEGYESÜLET

 

 

 

8.

     

SZABÓ KITTI

 

4

     

ST. MIHÁLY FC SPORTEGYESÜLET

Bejegyezve: 2015.10.11. 19:02

 A bajnokság állása az 5. forduló után

 

1.

     

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS F

 

5

   

5

   

0

   

0

   

42

   

2

   

40

   

15

       
 

 

2.

     

SZEGEDI VSE

 

5

   

4

   

0

   

1

   

16

   

5

   

11

   

12

       
 

 

3.

     

NAGYMÁGOCS SE

 

4

   

3

   

1

   

0

   

15

   

3

   

12

   

10

       
 

 

4.

     

MEZŐBERÉNYI FC

 

4

   

3

   

1

   

0

   

14

   

2

   

12

   

10

       
 

 

5.

     

ST. MIHÁLY FC SPORTEGYESÜ

 

5

   

3

   

1

   

1

   

15

   

6

   

9

   

10

       
 

 

6.

     

CSANYTELEK SC

 

5

   

1

   

1

   

3

   

5

   

13

   

-8

   

4

       
 

 

7.

     

KISTELEKI TE

 

4

   

1

   

0

   

3

   

2

   

9

   

-7

   

3

       
 

 

8.

     

KASZAPER FC

 

5

   

1

   

0

   

4

   

6

   

20

   

-14

   

3

       
 

 

9.

     

SZABADNAP

 

0

   

0

   

0

   

0

   

0

   

0

   

0

   

0

       
 

 

10.

     

PUSZTAFÖLDVÁRI LK

 

2

   

0

   

0

   

2

   

1

   

13

   

-12

   

0

       
 

 

11.

     

/HFC/

 

4

   

0

   

0

   

4

   

0

   

18

   

-18

   

0

       
 

 

12.

     

KISÚJSZÁLLÁSI SE

 

3

   

0

   

0

   

3

   

2

   

27

   

-25

   

0

       
 
Bejegyezve: 2015.10.11. 19:00
Bejegyezve: 2015.10.11. 19:00

 A DNL Bajnokság őszi sorsolása

 

1

     

2015.09.06

   

11:00

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

   

KASZAPER FC

                       
 

 

2

     

2015.09.13

   

11:00

   

KISÚJSZÁLLÁSI SE

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

                       
 

 

3

     

2015.09.20

   

11:00

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

   

CSANYTELEK SC

                       
 

 

4

     

2015.09.27

   

11:00

   

KISTELEKI TE

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

                       
 

 

5

     

2015.10.04

   

11:00

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

   

PUSZTAFÖLDVÁRI LK

                       
 

 

6

     

2015.10.11

   

11:00

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

   

SZABADNAP

                       
 

 

7

     

2015.10.18

   

09:00

   

NAGYMÁGOCS SE

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

                       
 

 

8

     

2015.10.24

   

11:00

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

   

ST. MIHÁLY FC SPORTEGYESÜLET

                       
 

 

 

 

10

     

2015.11.08

   

11:00

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

   

MEZŐBERÉNYI FC

                       
 

 

11

     

2015.11.14

   

11:00

   

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI  FC /HFC/

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

 


 

 

9

     

2015.11.21.

   

11:00

   

SZEGEDI VSE

   

SZOLNOKI MÁV UTÁNPÓTLÁS FC KFT.

                     

halasztott

                                                   
Bejegyezve: 2015.10.11. 18:59
Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum