Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
hivatalos weboldala
Aktualitások : U-9 csapat

 2017.október 21. szombat

 

  • U9U8 9.00 (KölyökLiga, 1139 Budapest, Fáy utca 58.)

Indulás:7.00 Garden Hotel Parkoló; Busz (22 személyes): MKA – Rékasi Sándor

Bejegyezve: 2017.10.16. 13:54

 

U8 (2010), U9 (2009) Kölyökliga 2017-2018

 

 

1.forduló Időpont Rendező    
A torna szeptember 9/10. ASI-Dinamo Star Eger SE FTC
B torna szeptember 9/10. Szekszárdi UFC Bajai LSE Tolna VFC
C torna szeptember 9/10. Mezőkövesd Zsóry FC UTE lila Tehetség SE
D torna szeptember 9/10. SC Hírös-Ép Szilády RFC Gödöllői SK
E torna szeptember 9/10. UTE fehér Gyöngyösi AK Vasas Kubala Akadémia
F torna szeptember 9/10. Újpest FC Gloriett SE Jászberényi FC
G torna szeptember 9/10. Ikarus BSE Szolnoki MÁV KLC-KTE SI
         
2.forduló Időpont Rendező    
A torna szeptember 23/24. ASI-Dinamo Star Szekszárdi UFC Tehetség SE
B torna szeptember 23/24. Tolna VFC SC Hírös-Ép KLC-KTE SI
C torna szeptember 23/24. Eger SE Újpest FC Mezőkövesd Zsóry FC
D torna szeptember 23/24. Szilády RFC UTE fehér Bajai LSE
E torna szeptember 23/24. UTE lila Gloriett SE Szolnoki MÁV
F torna szeptember 23/24. Gödöllői SK Ikarus BSE Gyöngyösi AK
G torna szeptember 23/24. Vasas Kubala Akadémia FTC Jászberényi FC
         
3.forduló Időpont Rendező    
A torna október 7/8. ASI-Dinamo Star UTE lila Gödöllői SK
B torna október 7/8. UTE fehér Eger SE Tehetség SE
C torna október 7/8. Jászberényi FC Gyöngyösi AK Szekszárdi UFC
D torna október 7/8. KLC-KTE SI Mezőkövesd Zsóry FC Gloriett SE
E torna október 7/8. SC Hírös-Ép Bajai LSE Vasas Kubala Akadémia
F torna október 7/8. Tolna VFC Szolnoki MÁV Szilády RFC
G torna október 7/8. Újpest FC Ikarus BSE FTC
         
4.forduló Időpont Rendező    
A torna október 21/22. ASI-Dinamo Star Ikarus BSE Bajai LSE
B torna október 21/22. UTE lila Eger SE Jászberényi FC
C torna október 21/22. Szekszárdi UFC SC Hírös-Ép UTE fehér
D torna október 21/22. Tehetség SE Gödöllői SK KLC-KTE SI
E torna október 21/22. Vasas Kubala Akadémia Szolnoki MÁV Újpest FC
F torna október 21/22. Gyöngyösi AK Mezőkövesd Zsóry FC Szilády RFC
G torna október 21/22. Gloriett SE Tolna VFC FTC
         
5.forduló Időpont Rendező    
A torna november 11/12. ASI-Dinamo Star Mezőkövesd Zsóry FC Jászberényi FC
B torna november 11/12. Szekszárdi UFC Szilády RFC UTE lila
C torna november 11/12. FTC Gyöngyösi AK Szolnoki MÁV
D torna november 11/12. Vasas Kubala Akadémia KLC-KTE SI Eger SE
E torna november 11/12. UTE fehér Tolna VFC Gödöllői SK
F torna november 11/12. Újpest FC Tehetség SE Bajai LSE
G torna november 11/12. Ikarus BSE SC Hírös-Ép Gloriett SE
Bejegyezve: 2017.08.29. 13:26

 SZENTESI KINIZSI SZITE VII. SZABADIDŐ ÉS FUTBALL FESZTIVÁL

Kispályás utánpótlás labdarúgó torna

2017. 09.02. szombat

 

Helyszín:                                   Szentes, Pusztai László Sporttelep (Régi Kinizsi pálya)

                                                   Szentes, Csongrádi út 2.

 

Ideje:                                         2017. szeptember 02.(szombat)

                                                   Érkezés: 8.45-kor

                                                   Nevezés, megnyitó: 9.15-kor

                                                   Mérkőzések kezdete: 9.30-kor

 

Korosztályok:                           2007- es születésűek 

    2008- as születésűek  

                                                   2009- es születésűek   

    2010- es születésűek

 

Nevezési határidő:                    2016.augusztus 28. A nevezés sorrendjében (U11-U10) 11 csapat, (U9-U8) 15 csapat jelentkezését tudjuk elfogadni!!!!!

                                                   A megküldött nevezések alapján sorsolást végzünk el, aminek

                                                   Eredményéről tájékoztatást küldünk a nevezett csapatoknak.

 

 A torna célja:                            Az egészséges életmódra való nevelés, a sportbarátság

                                                    ápolása, hagyományteremés, valamint a csapatok részére

                                                    felkészülési lehetőség biztosítása, hogy a hazai és nemzetközi    

                                                    versenyeken eredményesen szerepelhessenek csapataink.

 A nevezés feltételei:                  

  • Csapatnévsor leadása a torna megkezdése előtt
  • Érvényes diákigazolvány vagy egyesületi igazolás (ezek hiányában a játékos születési dátumát igazoló bármilyen hatósági igazolvány)
  • Csapatonként két eltérő színű mezgarnitúra vagy jelzőmez.
  • Csapatonként egy db 4-es és 5-ös méretű mérkőzéslabda.
  •  Sportorvosi igazolás nem szükséges, a játékosok saját felelősségükre játszanak.

Jogosulatlan játékos szerepeltetése esetén az egész csapatot kizárjuk a további küzdelmekből.

 

 

U-8 U-9

U-10 U-11

 

Pályaméret:

20x40

35x55

 
 

Kapuméret:

2x3

2x5

 
 

Játékosok száma(kapus nélkül):

1+4

1+6

 
 

Nevezhető játékosok száma:

12

12

 
 

Játék időtartam:

2x10'

2x10'

 
 


                                                                                                                                                                                                                                   A mérkőzéseket 3 füves pályán és 1 műfüves pályán rendezzük meg.

 

Torna lebonyolítása:           

Az U11 és U10 korosztályoknál 2x6 csoport körmérkőzéseit követően az A csoport első helyezettje játszik a B csoport első helyezettjével, A csoport második helyezettje játszik a B csoport második helyezettjével. A további helyezettek játszanak a másik csoportban azonos helyen végzettekkel.

Az U9 és U8 korosztályoknál 4x4 csoport körmérkőzéseit követően a csoportok első két helyezettje a felsőházban, a csoport harmadik és negyedik helyezettje vigaszágon folytatják a küzdelmet egyenes kiesési rendszerben a felsőház és a vigaszág végső győztesének címéért.

 

Szabályok:                           

MLSZ Bozsik program szabályai szerint

 

Pontozás:                              

győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont

A csoportban azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény, a jobb gólkülönbség, a több lőtt gól, végül 3-3 büntető dönt

 

 Különdíjak:

  • Legjobb játékos
  • Legjobb kapus
  • Gólkirály
  • Legjobb hazai játékos.

 

Minden csapatnak ásványvizet, biztosítunk!

Büfé a helyszínen (kávé,üdítő,szendvics)!

 

Minden csapatot kérünk arra, hogy a 9.15-ös megnyitóra szíveskedjenek megjelenni!

 

Jelentkezni lehet: email: szentesikinizsi.szite@gmail.com

Érdeklődni: Tari Róbert   70-282-6120 (08.05-től 08.22-ig nem vagyok elérhető)

                    Herczeg Szabolcs     30-901-0239         

 

Csapatlétszám:    korosztályonként            12 fő

 

Óvás:                    Nincs, vitás esetekben a versenybizottság dönt.

 

Díjazás:                I-III. helyezettek: érem, kupa

Bejegyezve: 2017.08.28. 08:53
Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum