Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
hivatalos weboldala
Aktualitások : U-10 csapat

 2017. október 22. (szombat)

 

 

  • U11U10 11.00 (Bozsik Régiós „A” Torna, Tiszaliget; U11-fű; U10-műfű)

Nővér + 4 játékvezető

Bejegyezve: 2017.10.16. 13:54

 

U10 (2008), U11 (2007) Kölyökliga 2017-2018

 

 

1.forduló Időpont Rendező    
A torna szeptember 16/17. ASI-Dinamo Star Eger SE Gloriett SE
B torna szeptember 16/17. Szekszárdi UFC Bajai LSE Tolna VFC
C torna szeptember 16/17. Mezőkövesd Zsóry FC UTE lila Keleti UP SE
D torna szeptember 16/17. Szilády RFC SC Hírös-Ép Gödöllői SK
E torna szeptember 16/17. Vasas Kubala Akadémia Gyöngyösi AK UTE fehér
F torna szeptember 16/17. Szanda Focisuli Újpest FC Jászberényi FC
G torna szeptember 16/17. Ikarus BSE Szolnoki MÁV KLC-KTE SI
         
2.forduló Időpont Rendező    
A torna szeptember 30./október 1. ASI-Dinamo Star Szekszárdi UFC Keleti UP SE
B torna szeptember 30./október 1. Tolna VFC SC Hírös-Ép KLC-KTE SI
C torna szeptember 30./október 1. Mezőkövesd Zsóry FC Újpest FC Eger SE
D torna szeptember 30./október 1. Szilády RFC UTE fehér Bajai LSE
E torna szeptember 30./október 1. Szolnoki MÁV Szanda Focisuli UTE lila
F torna szeptember 30./október 1. Gödöllői SK Ikarus BSE Gyöngyösi AK
G torna szeptember 30./október 1. Gloriett SE Vasas Kubala Akadémia Jászberényi FC
         
3.forduló Időpont Rendező    
A torna október 14/15. ASI-Dinamo Star UTE lila Gödöllői SK
B torna október 14/15. Eger SE UTE fehér Keleti UP SE
C torna október 14/15. Jászberényi FC Gyöngyösi AK Szekszárdi UFC
D torna október 14/15. KLC-KTE SI Mezőkövesd Zsóry FC Szanda Focisuli
E torna október 14/15. SC Hírös-Ép Bajai LSE Vasas Kubala Akadémia
F torna október 14/15. Tolna VFC Szolnoki MÁV Szilády RFC
G torna október 14/15. Újpest FC Ikarus BSE Gloriett SE
         
4.forduló Időpont Rendező    
A torna október 28/29. ASI-Dinamo Star Ikarus BSE Bajai LSE
B torna október 28/29. Jászberényi FC Eger SE UTE lila
C torna október 28/29. Szekszárdi UFC SC Hírös-Ép UTE fehér
D torna október 28/29. Gödöllői SK Keleti UP SE KLC-KTE SI
E torna október 28/29. Vasas Kubala Akadémia Szolnoki MÁV Újpest FC
F torna október 28/29. Gyöngyösi AK Mezőkövesd Zsóry FC Szilády RFC
G torna október 28/29. Szanda Focisuli Tolna VFC Gloriett SE
         
5.forduló Időpont Rendező    
A torna november 4/5. ASI-Dinamo Star Mezőkövesd Zsóry FC Jászberényi FC
B torna november 4/5. Szekszárdi UFC Szilády RFC UTE lila
C torna november 4/5. Gloriett SE Gyöngyösi AK Szolnoki MÁV
D torna november 4/5. Vasas Kubala Akadémia KLC-KTE SI Eger SE
E torna november 4/5. UTE fehér Tolna VFC Gödöllői SK
F torna november 4/5. Újpest FC Keleti UP SE Bajai LSE
G torna november 4/5. Ikarus BSE SC Hírös-Ép Szanda Focisuli
Bejegyezve: 2017.08.29. 13:32

               

 Halásztelek Futball Club

x.

NÉMETH FERENC EMLÉKTORNA

 

2017.szeptember 02.

(szombat)

 

 

Versenykiírás

 

2008-as korosztály

 

 

Torna ideje:                         2017. Szeptember 02. (szombat)

Torna helyszíne:                  2314 Halásztelek Ősz u. 1.

Korosztály:                          2008. 01. 01. után születettek

Technikai megbeszélés:     9.00 óra

Megnyitó:                             9.15 óra

Kezdés:                                 9.30 óra

Eredményhirdetés:            17.10 óra

Pálya:                                   félpálya, 5 x 2 m-es kapu, füves

 

Résztvevő csapatok: 18csapat 3x6-os csoport, helyosztók

 

Szabályok:

Győzelem 3 pont, döntetlen 1 pont, pontegyenlőség esetén egymás elleni eredmény, (több azonos pontszámú csapat esetén az egymás közötti gólkülönbség),  gólkülönbség , több rúgott gól, 3-3 büntető dönt.

 

Csapatlétszám:    15 fő

Játékosok száma: 6 + 1 fő

Játékidő:              1 x 18 perc (7 mérkőzés/csapat)

A játékteret elhagyó labdát bedobással lehet újra játékba hozni.

 

Kapusról is van szöglet, kapus a hazaadást nem foghatja meg, a játékteret elhagyó labdát csak földről hozhatja játékba, les szabály nincs.

 

Szabadrúgásnál a sorfal távolsága 5 méter.

Csere folyamatosan, saját térfélen.

 

A tornán csak igazolással rendelkező játékos vehet részt! Kérjük a szakvezetők megértését és segítségét!

 

Minden csapatvezető felel saját szurkolóiért, rendbontás esetén a csapat azonnali kizárásban részesül!

 

 2008-as korosztály

 

„B” csoport

                  

               Újpesti TE, Budapest Honvéd FC,  Dunaújváros DUF,

Szonoki MÁV UFC, Nyíregyháza Nyírsuli, Sopron SC

 

 

I. forduló                                                                             2-es pálya

1.

09.30 óra

UTE   –  Honvéd

:

2.

09.50 óra

Dunaújváros  –  Szolnok

:

3.

10.10 óra

Nyíregyháza – Sopron

:

 

II. forduló                                                                            2-es pálya

4.

10.30 óra

Szolnok – UTE

:

5.

10.50 óra

Honvéd – Nyíregyháza

:

6.

11.10 óra

Sopron – Dunaújváros

:

 

III. forduló                                                                          2-es pálya

7.

11.30 óra

Honvéd – Szolnok

:

8.

11.50 óra

UTE  – Sopron

:

9.

12.10 óra

Nyíregyháza – Dunaújváros

:

 

IV. forduló                                                                          2-es pálya

10.

12.30 óra

Sopron – Honvéd

:

11.

12.50 óra

Dunaújváros – UTE

:

12.

13.10 óra

Szolnok – Szombathely

:

 

V. forduló                                                                            2-es pálya

13.

13.30 óra

Honvéd – Dunaújváros

:

14.

13.50 óra

Sopron – Szolnok

:

15.

14.10 óra

UTE  – Nyíregyháza

:

 

 

Eredmények:

 

UTE

Honvéd

Dunaújváros

Szolnok

Nyíregyháza

Sopron

UTE

 

 

 

 

 

 

Honvéd

 

 

 

 

 

 

Dunaújváros

 

 

 

 

 

 

Szolnok

 

 

 

 

 

 

Nyíregyháza

 

 

 

 

 

 

Sopron

 

 

 

 

 

 

 Helyosztó  mérkőzések csoportbeosztásai

 


1-6. helyért

D csoport: A1, B2, C1

E csoport: B1, A2, C2

 

7-9. helyért

F csoport: A3, B3, C3

 

 

10-12. helyért

G csoport: A4, B4, C4

 

13-15. helyért

H csoport: A5, B5, C5

 

16-18. helyért

I csoport: A6, B6, C6


 

Helyosztó  mérkőzések

 

Helyosztó mérkőzések:                                            1-es pálya

31.

14.40 óra

A 1 – B 2

:

34.

15.00 óra

A 3 – B 3

:

37.

15.20 óra

B 2 – C 1

:

40.

15.40 óra

C 3 – A 3

:

43.

16.00 óra

C 1 – A 1

:

46.

16.20 óra

B 3 – C 3

:

 

Helyosztó mérkőzések:                                            2-es pálya

32.

14.40 óra

B 1 – C 2

:

35.

15.00 óra

B 4 – C 4

:

38.

15.20 óra

C 2 – A 2

:

41.

15.40 óra

A 4 – B 4

:

44.

16.00 óra

A 2 – B 1

:

47.

16.20 óra

C 4 – A 4

:

 

Helyosztó mérkőzések:                                            3-es pálya

33.

14.40 óra

A 6 – B 6

:

36.

15.00 óra

C 5 – A 5

:

39.

15.20 óra

B 6 – C 6

:

42.

15.40 óra

A 5 – B 5

:

45.

16.00 óra

A 6 – C 6

:

48.

16.20 óra

B 5 – C 5

:

 

Döntő                                                                                   1-es pálya

49.

16.40 óra

D 1 – E 1

:

Bronzmérkőzés                                                         2-es pálya

50.

16.40 óra

D 2 – E 2

:

5.-6. helyért                                                                         3-as pálya

51.

16.40 óra

D 3 – E 3

:

Bejegyezve: 2017.08.28. 08:46
Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum