Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
hivatalos weboldala
Aktualitások : U-12 csapat

 2017.október 21. (szombat)

  • U13-U12 11.30-10.00 (Véső úti Sporttelep)

 

SzolnokiMÁV Utánpótlás FC – Ceglédi VSE

Szerelés:

U13: fehér – fekete – fehér

U12: fehér – fekete – fehér

Bejegyezve: 2017.10.16. 13:50

 

U12 (2006) Kölyökliga 2017-2018 szezon

 

 

1.forduló Időpont Rendező    
A torna szeptember 16/17. ASI-Dinamo Star Eger SE Gloriett SE
B torna szeptember 16/17. Szekszárdi UFC Bajai LSE Tolna VFC
C torna szeptember 16/17. UTE U12 Goldball 94 FC Keleti UP SE
D torna szeptember 16/17. SC Hírös-Ép FC Budapest Gödöllői SK
E torna szeptember 16/17. Dunakanyar RUFC Kelen SC UTE U11
F torna szeptember 16/17. Jászberényi FC Újpest FC BKSC
G torna szeptember 16/17. MTK U11 Somos SE Ikarus BSE
         
2.forduló Időpont Rendező    
A torna szeptember 30./október 1. ASI-Dinamo Star Szekszárdi UFC Keleti UP SE
B torna szeptember 30./október 1. Tolna VFC SC Hírös-Ép MTK U11
C torna szeptember 30./október 1. Eger SE Újpest FC Goldball 94 FC
D torna szeptember 30./október 1. UTE U11 FC Budapest Bajai LSE
E torna szeptember 30./október 1. Somos SE BKSC UTE U12
F torna szeptember 30./október 1. Kelen SC Ikarus BSE Gödöllői SK
G torna szeptember 30./október 1. Gloriett SE Dunakanyar RUFC Jászberényi FC
         
3.forduló Időpont Rendező    
A torna október 14/15. ASI-Dinamo Star UTE U12 Gödöllői SK
B torna október 14/15. Eger SE UTE U11 Keleti UP SE
C torna október 14/15. Szekszárdi UFC Jászberényi FC Kelen SC
D torna október 14/15. MTK U11 Goldball 94 FC BKSC
E torna október 14/15. Bajai LSE SC Hírös-Ép Dunakanyar RUFC
F torna október 14/15. FC Budapest Somos SE Tolna VFC
G torna október 14/15. Újpest FC Ikarus BSE Gloriett SE
         
4.forduló Időpont Rendező    
A torna október 28/29. ASI-Dinamo Star Ikarus BSE Bajai LSE
B torna október 28/29. Eger SE Jászberényi FC UTE U12
C torna október 28/29. SC Hírös-Ép Szekszárdi UFC UTE U11
D torna október 28/29. Gödöllői SK Keleti UP SE MTK U11
E torna október 28/29. Dunakanyar RUFC Somos SE Újpest FC
F torna október 28/29. Kelen SC FC Budapest Goldball 94 FC
G torna október 28/29. BKSC Tolna VFC Gloriett SE
         
5.forduló Időpont Rendező    
A torna november 4/5. ASI-Dinamo Star Goldball 94 FC Jászberényi FC
B torna november 4/5. Szekszárdi UFC FC Budapest UTE U12
C torna november 4/5. Gloriett SE Kelen SC Somos SE
D torna november 4/5. MTK U11 Dunakanyar RUFC Eger SE
E torna november 4/5. UTE U11 Tolna VFC Gödöllői SK
F torna november 4/5. Újpest FC Keleti UP SE Bajai LSE
G torna november 4/5. BKSC SC Hírös-Ép Ikarus BSE

tyle='border-top:none;border-left:none'>Ikarus BSE SC Hírös-Ép Szanda Focisuli   

Bejegyezve: 2017.08.29. 13:33
Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum