U12 csapat mérkőzései Évad:

2019.12.01. 10:00 Kiskunhalas Évad:2019/2020 13.forduló
Kiskunhalas- Szolnoki MÁV
2 - 1 (0 - 0)
Sajnos az év utolsó mérkőzésén nem tudtunk pontot szerezni.Nem szoktam a játékvezetőkkel foglalkozni ,de igencsak lejtett a hazai pálya,ellenben a kidolgozott ziccereket ki kellett volna használnunk.

2019.11.24. 10:00 Szolnok Évad:2019/2020 12.forduló
Szolnok - Cegléd
0 - 1 (0 - 0)
Sajnos a támadójátékunkban nem volt átütőerő,az ellenfelünk pedig a mérkőzés végén egy lepattanó labdából eredményes volt,ezzel el is vitte a három pontot.

2019.11.16. 10:00 Szolnok Évad:2019/2020 9.forduló
Szolnok - Törökszentmiklós
1 - 0 (0 - 0)
A győzelem ellenére van hiányérzetem,mert a gólon kívül kialakítottunk 6-7 ziccert,de sajnos nem koncentráltunk megfelelően az ellenfél kapuja előtt.

2019.11.03. 10:00 Szolnok Évad:2019/2020 8.forduló
Szolnoki MÁV - Szeged
1 - 4 (0 - 0)
Nagyon jó mérkőzést játszottunk a listavezető ellen,el kell ismerni ,hogy ezen a mérkőzésen jobbak voltak. Dicséret illeti a csapatot a hozzáállásért és helyenként a jó játékért.

2019.10.27. 10:00 Gyula Évad:2019/2020 7.forduló
Gyula - Szolnoki MÁV
1 - 2 (0 - 0)
Nagyot küzdött a csapat,megérdemeltük a győzelmet,mert szervezettek és nagyon fegyelmezettek voltak a játékosok.

2019.10.11. 10:00 Baja Évad:2019/2020 6.forduló
Baja - Szolnoki MÁV
2 - 0 (0 - 0)
Kiegyenlített játék volt,mezőnyben egyenrangú ellenfelei voltunk a hazai csapatnak,sajnos a helyzeteinkhez nem sikerült gólokra váltani.

2019.10.05. 10:00 Szolnok Évad:2019/2020 5.forduló
Szolnoki MÁV - Békéscsaba
9 - 0 (0 - 0)
Ilyen arányban is teljesen megérdemelten nyertünk,nagyon sok szép gólt rúgott a csapat.

2019.09.28. 10:00 Orosháza Évad:2019/2020 4.forduló
Orosháza - Szolnoki MÁV
Nagyobb arányú győzelmet arathattunk volna ,ha a ziccereink töredékét kihasználjuk,sajnos nem koncentráltunk eléggé a helyzeteinknél.

2019.09.21. 10:00 Szolnok Évad:2019/2020 3.forduló
Szolnoki MÁV - Kecskemét
0 - 0 (0 - 0)
Küzdelmes mérkőzésen igazságos döntetlen született,mindkét csapatnak voltak helyzetei,de sajnos mi sem tudtunk gólt szerezni.

2019.09.15. 10:00 Békéscsaba Évad:2019/2020 2.forduló
Békéscsaba - Szolnoki MÁV
6 - 1 (0 - 0)
Az első félidőben szervezettek és fegyelmezettek voltunk,a második félidőben figyelmetlenségből kaptunk két gyors gólt,ezután már nem tudtunk újítani sajnos.

2019.09.07. 10:00 Szolnok Évad:2019/2020 1.forduló
Szolnok - Karcag
0 - 11 (0 - 0)
Ilyen arányban is megérdemelten nyertünk, de annak örülök legjobban, hogy az edzéseken gyakoroltakat viszontláttam a mérkőzésen.