Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
hivatalos weboldala
Aktualitások : U-8 csapat

2017.október 21. szombat

 

  • U9U8 9.00 (KölyökLiga, 1139 Budapest, Fáy utca 58.)

Indulás:7.00 Garden Hotel Parkoló; Busz (22 személyes): MKA – Rékasi Sándor

Bejegyezve: 2017.10.16. 13:53

 

U8 (2010), U9 (2009) Kölyökliga 2017-2018
1.forduló Időpont Rendező    
A torna szeptember 9/10. ASI-Dinamo Star Eger SE FTC
B torna szeptember 9/10. Szekszárdi UFC Bajai LSE Tolna VFC
C torna szeptember 9/10. Mezőkövesd Zsóry FC UTE lila Tehetség SE
D torna szeptember 9/10. SC Hírös-Ép Szilády RFC Gödöllői SK
E torna szeptember 9/10. UTE fehér Gyöngyösi AK Vasas Kubala Akadémia
F torna szeptember 9/10. Újpest FC Gloriett SE Jászberényi FC
G torna szeptember 9/10. Ikarus BSE Szolnoki MÁV KLC-KTE SI
         
2.forduló Időpont Rendező    
A torna szeptember 23/24. ASI-Dinamo Star Szekszárdi UFC Tehetség SE
B torna szeptember 23/24. Tolna VFC SC Hírös-Ép KLC-KTE SI
C torna szeptember 23/24. Eger SE Újpest FC Mezőkövesd Zsóry FC
D torna szeptember 23/24. Szilády RFC UTE fehér Bajai LSE
E torna szeptember 23/24. UTE lila Gloriett SE Szolnoki MÁV
F torna szeptember 23/24. Gödöllői SK Ikarus BSE Gyöngyösi AK
G torna szeptember 23/24. Vasas Kubala Akadémia FTC Jászberényi FC
         
3.forduló Időpont Rendező    
A torna október 7/8. ASI-Dinamo Star UTE lila Gödöllői SK
B torna október 7/8. UTE fehér Eger SE Tehetség SE
C torna október 7/8. Jászberényi FC Gyöngyösi AK Szekszárdi UFC
D torna október 7/8. KLC-KTE SI Mezőkövesd Zsóry FC Gloriett SE
E torna október 7/8. SC Hírös-Ép Bajai LSE Vasas Kubala Akadémia
F torna október 7/8. Tolna VFC Szolnoki MÁV Szilády RFC
G torna október 7/8. Újpest FC Ikarus BSE FTC
         
4.forduló Időpont Rendező    
A torna október 21/22. ASI-Dinamo Star Ikarus BSE Bajai LSE
B torna október 21/22. UTE lila Eger SE Jászberényi FC
C torna október 21/22. Szekszárdi UFC SC Hírös-Ép UTE fehér
D torna október 21/22. Tehetség SE Gödöllői SK KLC-KTE SI
E torna október 21/22. Vasas Kubala Akadémia Szolnoki MÁV Újpest FC
F torna október 21/22. Gyöngyösi AK Mezőkövesd Zsóry FC Szilády RFC
G torna október 21/22. Gloriett SE Tolna VFC FTC
         
5.forduló Időpont Rendező    
A torna november 11/12. ASI-Dinamo Star Mezőkövesd Zsóry FC Jászberényi FC
B torna november 11/12. Szekszárdi UFC Szilády RFC UTE lila
C torna november 11/12. FTC Gyöngyösi AK Szolnoki MÁV
D torna november 11/12. Vasas Kubala Akadémia KLC-KTE SI Eger SE
E torna november 11/12. UTE fehér Tolna VFC Gödöllői SK
F torna november 11/12. Újpest FC Tehetség SE Bajai LSE
G torna november 11/12. Ikarus BSE SC Hírös-Ép Gloriett SE
Bejegyezve: 2017.08.29. 13:26
Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum