Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
hivatalos weboldala
Aktualitások : U-11 csapat

 2017. október 22. (szombat)

 

 

  • U11U10 11.00 (Bozsik Régiós „A” Torna, Tiszaliget; U11-fű; U10-műfű)

Nővér + 4 játékvezető

Bejegyezve: 2017.10.16. 13:55

 

U10 (2008), U11 (2007) Kölyökliga 2017-2018

 

 

1.forduló Időpont Rendező    
A torna szeptember 16/17. ASI-Dinamo Star Eger SE Gloriett SE
B torna szeptember 16/17. Szekszárdi UFC Bajai LSE Tolna VFC
C torna szeptember 16/17. Mezőkövesd Zsóry FC UTE lila Keleti UP SE
D torna szeptember 16/17. Szilády RFC SC Hírös-Ép Gödöllői SK
E torna szeptember 16/17. Vasas Kubala Akadémia Gyöngyösi AK UTE fehér
F torna szeptember 16/17. Szanda Focisuli Újpest FC Jászberényi FC
G torna szeptember 16/17. Ikarus BSE Szolnoki MÁV KLC-KTE SI
         
2.forduló Időpont Rendező    
A torna szeptember 30./október 1. ASI-Dinamo Star Szekszárdi UFC Keleti UP SE
B torna szeptember 30./október 1. Tolna VFC SC Hírös-Ép KLC-KTE SI
C torna szeptember 30./október 1. Mezőkövesd Zsóry FC Újpest FC Eger SE
D torna szeptember 30./október 1. Szilády RFC UTE fehér Bajai LSE
E torna szeptember 30./október 1. Szolnoki MÁV Szanda Focisuli UTE lila
F torna szeptember 30./október 1. Gödöllői SK Ikarus BSE Gyöngyösi AK
G torna szeptember 30./október 1. Gloriett SE Vasas Kubala Akadémia Jászberényi FC
         
3.forduló Időpont Rendező    
A torna október 14/15. ASI-Dinamo Star UTE lila Gödöllői SK
B torna október 14/15. Eger SE UTE fehér Keleti UP SE
C torna október 14/15. Jászberényi FC Gyöngyösi AK Szekszárdi UFC
D torna október 14/15. KLC-KTE SI Mezőkövesd Zsóry FC Szanda Focisuli
E torna október 14/15. SC Hírös-Ép Bajai LSE Vasas Kubala Akadémia
F torna október 14/15. Tolna VFC Szolnoki MÁV Szilády RFC
G torna október 14/15. Újpest FC Ikarus BSE Gloriett SE
         
4.forduló Időpont Rendező    
A torna október 28/29. ASI-Dinamo Star Ikarus BSE Bajai LSE
B torna október 28/29. Jászberényi FC Eger SE UTE lila
C torna október 28/29. Szekszárdi UFC SC Hírös-Ép UTE fehér
D torna október 28/29. Gödöllői SK Keleti UP SE KLC-KTE SI
E torna október 28/29. Vasas Kubala Akadémia Szolnoki MÁV Újpest FC
F torna október 28/29. Gyöngyösi AK Mezőkövesd Zsóry FC Szilády RFC
G torna október 28/29. Szanda Focisuli Tolna VFC Gloriett SE
         
5.forduló Időpont Rendező    
A torna november 4/5. ASI-Dinamo Star Mezőkövesd Zsóry FC Jászberényi FC
B torna november 4/5. Szekszárdi UFC Szilády RFC UTE lila
C torna november 4/5. Gloriett SE Gyöngyösi AK Szolnoki MÁV
D torna november 4/5. Vasas Kubala Akadémia KLC-KTE SI Eger SE
E torna november 4/5. UTE fehér Tolna VFC Gödöllői SK
F torna november 4/5. Újpest FC Keleti UP SE Bajai LSE
G torna november 4/5. Ikarus BSE SC Hírös-Ép Szanda Focisuli
Bejegyezve: 2017.08.29. 13:32

  SZENTESI KINIZSI SZITE VII. SZABADIDŐ ÉS FUTBALL FESZTIVÁL

Kispályás utánpótlás labdarúgó torna

2017. 09.02. szombat

 

Helyszín:                                   Szentes, Pusztai László Sporttelep (Régi Kinizsi pálya)

                                                   Szentes, Csongrádi út 2.

 

Ideje:                                         2017. szeptember 02.(szombat)

                                                   Érkezés: 8.45-kor

                                                   Nevezés, megnyitó: 9.15-kor

                                                   Mérkőzések kezdete: 9.30-kor

 

Korosztályok:                           2007- es születésűek 

    2008- as születésűek  

                                                   2009- es születésűek   

    2010- es születésűek

 

Nevezési határidő:                    2016.augusztus 28. A nevezés sorrendjében (U11-U10) 11 csapat, (U9-U8) 15 csapat jelentkezését tudjuk elfogadni!!!!!

                                                   A megküldött nevezések alapján sorsolást végzünk el, aminek

                                                   Eredményéről tájékoztatást küldünk a nevezett csapatoknak.

 

 A torna célja:                            Az egészséges életmódra való nevelés, a sportbarátság

                                                    ápolása, hagyományteremés, valamint a csapatok részére

                                                    felkészülési lehetőség biztosítása, hogy a hazai és nemzetközi    

                                                    versenyeken eredményesen szerepelhessenek csapataink.

 A nevezés feltételei:                  

  • Csapatnévsor leadása a torna megkezdése előtt
  • Érvényes diákigazolvány vagy egyesületi igazolás (ezek hiányában a játékos születési dátumát igazoló bármilyen hatósági igazolvány)
  • Csapatonként két eltérő színű mezgarnitúra vagy jelzőmez.
  • Csapatonként egy db 4-es és 5-ös méretű mérkőzéslabda.
  •  Sportorvosi igazolás nem szükséges, a játékosok saját felelősségükre játszanak.

Jogosulatlan játékos szerepeltetése esetén az egész csapatot kizárjuk a további küzdelmekből.

 

 

U-8 U-9

U-10 U-11

 

Pályaméret:

20x40

35x55

 
 

Kapuméret:

2x3

2x5

 
 

Játékosok száma(kapus nélkül):

1+4

1+6

 
 

Nevezhető játékosok száma:

12

12

 
 

Játék időtartam:

2x10'

2x10'

 
 


                                                                                                                                                                                                                                   A mérkőzéseket 3 füves pályán és 1 műfüves pályán rendezzük meg.

 

Torna lebonyolítása:           

Az U11 és U10 korosztályoknál 2x6 csoport körmérkőzéseit követően az A csoport első helyezettje játszik a B csoport első helyezettjével, A csoport második helyezettje játszik a B csoport második helyezettjével. A további helyezettek játszanak a másik csoportban azonos helyen végzettekkel.

Az U9 és U8 korosztályoknál 4x4 csoport körmérkőzéseit követően a csoportok első két helyezettje a felsőházban, a csoport harmadik és negyedik helyezettje vigaszágon folytatják a küzdelmet egyenes kiesési rendszerben a felsőház és a vigaszág végső győztesének címéért.

 

Szabályok:                           

MLSZ Bozsik program szabályai szerint

 

Pontozás:                              

győzelem: 3 pont, döntetlen: 1 pont, vereség: 0 pont

A csoportban azonos pontszám esetén az egymás elleni eredmény, a jobb gólkülönbség, a több lőtt gól, végül 3-3 büntető dönt

 

 Különdíjak:

  • Legjobb játékos
  • Legjobb kapus
  • Gólkirály
  • Legjobb hazai játékos.

 

Minden csapatnak ásványvizet, biztosítunk!

Büfé a helyszínen (kávé,üdítő,szendvics)!

 

Minden csapatot kérünk arra, hogy a 9.15-ös megnyitóra szíveskedjenek megjelenni!

 

Jelentkezni lehet: email: szentesikinizsi.szite@gmail.com

Érdeklődni: Tari Róbert   70-282-6120 (08.05-től 08.22-ig nem vagyok elérhető)

                    Herczeg Szabolcs     30-901-0239         

 

Csapatlétszám:    korosztályonként            12 fő

 

Óvás:                    Nincs, vitás esetekben a versenybizottság dönt.

 

Díjazás:                I-III. helyezettek: érem, kupa

Bejegyezve: 2017.08.28. 08:55
Adatvédelem | Jogi nyilatkozat | Impresszum