U17 csapat mérkőzései Évad:

2018.12.01. 10:00 Kaposvár Évad:2018/2019 15.forduló
Kaposvár - Szolnoki MÁV
2 - 2 (0 - 0)
Az utolsó fordulóban egy jó csapat otthonában léptünk pályára és megérdemelten szereztünk egy pontot.

2018.11.24. 13:00 Szolnok Tiszaligeti Stadion Évad:2018/2019 14.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - Szekszárd UFC
2 - 1 (2 - 0)
Hoztuk a kötelező győzelmet.A második félidőben sok helyzetet kialakítottunk de sajnos ki is hagytuk ezért lett szoros a vége.

2018.11.17. 12:00 Budapest Évad:2018/2019 13.forduló
Újpest - Szolnoki MÁV
Ezen a mérkőzésen volt minden amitől egy edző irtózik. Kiállítás utána két 11-est ítéltek ellenünk de a csapat erejét mutatja hogy nem adta fel és a végén sikerült kiegyenlítenie.

2018.11.10. 14:00 Szolnok Évad:2018/2019 12.forduló
Szolnoki MÁV- Gyirmót FC
2 - 1 (0 - 0)
Koncentráltan fegyelmezetten és nagy odaadással játszottunk aminek megérdemelt jutalma a győzelem lett

2018.11.03. 15:30 Békéscsaba UP Központ Centerpálya Évad:2018/2019 11.forduló
Békéscsaba Labdarúgó Akadémia - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
5 - 0 (3 - 0)
Sajnos sok hibát vétettünk a mérkőzés elején amit az ellenfél azonnal kihasznált. Majd egy kiállítás végleg megpecsételte a sorsunkat.

2018.10.27. 14:00 Szolnok Évad:2018/2019 10.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - Grosics Akadémia
4 - 2 (0 - 0)
Esélyeshez méltó játékkal végig kézben tartottuk a mérkőzést és megérdemelten nyertünk.

2018.10.20. 10:00 Kecskeméti Széktói Stadion Évad:2018/2019 9.forduló
KTE Labdarúgó Akadémia - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
2 - 3 (2 - 0)

2018.10.13. 14:00 Szolnok Tiszaligeti Stadion Évad:2018/2019 8.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - MOL VIDI FC
2 - 4 (2 - 2)
Az elején nagyon figyelmetlenek voltunk és ezt megbüntette az ellenfél vezettek 2-0 ra. Majd sikerült kiegyenlítenünk a szünetig. A második félidő elején ismét két gólt kaptunk és erre már nem tudtunk válaszolni. Kecskemét-Szolnok 2-3 Gól Lakatos Ladányi Keő Az első félidőben kaptunk két elkerülhető gólt ezzel vezetett az ellenfél.A második félidőben rendszert váltottunk és ez meghozta a sikert. Óriási nyomás alá helyeztük a Kecskemétet szinte alig tudott kijönni a saját térfeléről. Sikerült kiegyenlítenünk majd a végén a győztes gólt is megszereztük. Le a kalappal a srácok előtt nagyot küzdöttek és a második félidőben szépen is játszottak.

2018.10.06. 12:00 UTE Bánka Kristóf Sportközpont Évad:2018/2019 7.forduló
UTE - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
1 - 1 (0 - 1)
Az első helyezett otthonában nagyon szép eredményt értünk el. Az első félidőben mindkét oldalon egy-egy nagy helyzet adódott de a kapusok a helyén voltak. Majd egy jól eltalált lövéssel megszereztük a vezetést.A második félidőben az Újpest mindent egy lapra téve támadott de igazi gólhelyzetet nem sikerült kialakítania. Majd egy kontratámadás után kiegyenlítettek.Próbálták megszerezni a győztes találatot ezért kinyíltak és két óriási lehetőségünk volt a gólszerzésre de sajnos mindkét helyzetet elkapkodtuk. Összességében megérdemelt eredmény született az Újpest többet támadott de nekünk voltak a nagyobb lehetőségeink. .

2018.09.29. 12:00 Budapest Évad:2018/2019 6.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - PMFC
3 - 0 (2 - 0)

2018.09.22. 10:00 Budapest Évad:2018/2019 5.forduló
Vasas - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
0 - 1 (0 - 0)
Egy jó csapat otthonában sikerült fegyelmezett koncentrált igazi csapatmunkával nyerni. Az egész mérkőzésen a Vasas birtokolta többet a labdát de tudatosan átengedtük nekik a területet és kontrákkal próbálkoztunk. A nagyobb helyzeteink nekünk voltak szám szerint háromszor álltunk a kapussal szemben és egyszer a 16-oson belül volt egy érdekes ítélete a játékvezetőnek. A csapatom eljutott odáig hogy nagyszerűen védekezik és ha a végjáték pontosabb lesz az ilyen mérkőzéseket könnyebben fogja megnyerni.Megemelem a nem létező kalapomat az egész csapat előtt.

2018.09.15. 10:00 Szolnok Évad:2018/2019 4.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - Paks
1 - 2 (0 - 0)
Egyenlő erők küzdelmét láthattuk a félidő első részében a Paks utána mi játszottunk jobban.A második félidőben a küzdelem dominált sajnos a kapu előtt hiányzott a frissesség a csapatból. A döntetlen igazságosabb lett volna.

2018.09.08. 11:00 Zalaegerszeg Évad:2018/2019 3.forduló
ZTE - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
1 - 1 (0 - 0)
Nem kezdtük jól a mérkőzést mert a második percben gólt kaptunk és ez megzavarta a csapatot. Volt még két lehetőségük de elhibázták. A második félidőt jól kezdtük egyből egy óriási helyzetet hagytunk ki és innentől jobban játszottunk. Volt még egy újabb lehetőségünk az egyenlítésre de kimaradt. Érett a gólunk.A 75.ik percben Kurdics Levi óriási gólt lőtt egy 20 méteres szabadrúgásból. A döntetlen megfelelt a játék képének mert az első játékrészben a ZTE, a másodikban a Szolnok volt a jobb.

2018.09.01. 12:00 Szolnok Tiszaligeti Stadion Évad:2018/2019 2.forduló
Szolnoki MÁV Utánpótlás FC - Budai Futball Club
5 - 2 (4 - 0)

2018.08.25. 11:00 Nyíregyháza Évad:2018/2019 1.forduló
Nyíregyháza - Szolnoki MÁV Utámpótlás FC
3 - 2 (0 - 0)
Nagyon színvonalas mérkőzést játszottunk a jó képességű nyíregyháza csapatával. Végig egyenrangú ellenfelei voltunk a hazai csapatnak. Nagyobb koncentrációval pontot szerezhettünk volna mert a 81. percben vezettünk 2-1 re de két figyelmetlenség 3 pontunkba került.