U17 csapat mérkőzései Évad:

2017.12.02. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 15.forduló
Szolnoki MÁV- Vasas
0 - 3 (0 - 0)
Jól kezdtük a mérkőzést szervezetten és fegyelmezetten játszottunk. Majd egy óriási hiba után az ellenfél megszerezte a vezetést. Nem tört meg a csapat próbálkoztunk de igazi helyzetet nem tudtunk kialakítani. Sajnos a félidő előtt ismét gólt kaptunk ami a legrosszabbkor jött. A második félidőben rendszert váltottunk egy picit támadóbb játékra váltottunk de megkaptuk a harmadik gólunkat és ezzel eldőlt a mérkőzés. A csapat elveszítette a hitét ami ilyenkor érthető a Vasas pedig elkezdett focizni sok helyzetet dolgoztak ki de szerencsére ki is hagyták..

2017.11.25. 10:00 Gyula Évad:2017/2018 14.forduló
Grosics Akadémia - Szolnoki MÁV
2 - 1 (0 - 0)
Jól kezdtük a mérkőzést helyzeteket alakítottunk ki igaz ki is hagytuk azokat. Majd az ellenfél a 25.ik percben átjött a mi térfelünkre es megszerezte a vezetést majd egy kihagyás után megduplázta. A második félidőben szinte végig a mi akaratunk érvényesült de csak a szépítésre futotta mert a nagyobbnál is nagyobb helyzeteket elpuskáztuk.

2017.11.19. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 13.forduló
Szolnoki MÁV- Veszprém
0 - 4 (0 - 0)
Sajnos egy hatpontos mérkőzést elveszítettünk. A mérkőzés elején 4 szer álltunk a kapussal szemben de nem sikerült a gólvonalon átjuttatni a labdát. Az ellenfél kétszer jött át a térfelünkön és két gólt szerzett ezután mindent megpróbáltunk de semmi sem sikerült. Mindenesetre tanulságos mérkőzés volt.

2017.11.12. 10:00 Sopron Évad:2017/2018 12.forduló
Sopron - Szolnoki MÁV
Sopron-Szolnok Ott folytattuk ahol az előző héten abbahagytuk. Jól védekeztünk és szép gólokat szerezve megérdemelten nyertünk. Győzelmünk nagyobb arányú is lehetett volna.

2017.11.04. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 11.forduló
Szolnoki MÁV - Nyíregyháza
4 - 0 (0 - 0)
Szolnok-Nyíregyháza 4-0 g Izsold 2 Földi Nagy Az előző hetekben hihetetlen balszerencsés vereségeket szenvedtünk. Ezen a mérkőzésen nagyon koncentráltan futballoztunk és szép gólokat szerezve megérdemelten nyertünk egy akadémiai csapat ellen.

2017.10.28. 10:00 Budapest Évad:2017/2018 10.forduló
UFC - Szolnoki MÁV
1 - 0 (0 - 0)
Jó iramú mérkőzést játszottunk. Mindkét csapatnak megvoltak a lehetőségei hogy eldöntsék a mérkőzést de ez a rendes játékidőben egyik csapatnak sem sikerült. Sőt a kiállítás után ami egyébként jogos volt mi játszottunk jobban. A 92.k percben egy szöglet utáni kavarodás után a játékvezető meglepően a 11-es pontra mutatott amit a hazai játékos értékesített.

2017.10.21. 10:00 Szolnok Évad:2017/2018 9.forduló
Szolnoki MÁV - Kecskemét
Ebben a szezonban ez volt a leggyengébb produkciónk támadásban és védekezésben is nagyokat hibáztunk . Egy ilyen képességű csapat ellen mint a Kecskemét ez nem megengedhető. Mert véleményem szerint a bajnokság legjobb csapatáról van szó. Az első félidőben lenulláztuk magunkat kaptunk 3 gólt a másodikban már jobb teljesítményt nyújtottunk voltak lehetőségeink de nem tudtuk átjuttatni a labdát a gólvonalon pedig volt rá lehetőségünk.

2017.10.14. 10:00 Budapest Évad:2017/2018 8.forduló
Újpest Akadémia - Szolnoki MÁV
Nagyon jó mérkőzést játszottunk a második helyezett otthonában. Sajnáltam a játékosaimat mert mindent megtettek a pontszerzésért de a játékvezető addig játszatta a mérkőzést amíg az Újpest meg nem szerezte a győztes találatot a 95.k percben egy szabadrúgásból mert előtte 3 percet mutatott fel hosszabbítás gyanánt.

2017.10.07. 12:00 Szolnok Évad:2017/2018 7.forduló
Szolnoki MÁV - Diósgyőr
0 - 2 (0 - 0)
Az első félidőben csapat jól játszott sajnos két nagy helyzetet elpuskázott és ezért nagy árat fizettünk. A másodikban 2 pontrúgásból 2 gólt szereztek ezzel elvitték a 3 pontot.

2017.09.30. 13:00 Pécs Évad:2017/2018 6.forduló
Pécs - Szolnoki MÁV
0 - 1 (0 - 0)
Egy jó csapat otthonából sikerült 3 pontot szereznünk koncentrált és fegyelmezett játékkal. Minden játékosom dicséretet érdemel mert igazi nagybetűs csapatként küzdöttek a pályán. Megemelem a kalapomat a fiúk előtt mert a múlt héten 700 km-t most pedig 600 km-t utaztunk.

2017.09.23. 13:00 Zalaegerszeg Évad:2017/2018 5.forduló
Zalaegerszeg - Szolnoki MÁV
Két hasonló képességű csapatok találkozóját az a csapat nyerte meg amelyik egyszer eltalálta a kaput. Az első félidőben többet birtokoltuk a labdát az ellenfél igazából akkor jött át a térfelünkre amikor megszerezte a vezetést. Mi támadtunk voltak lehetőségeink de igazán nagy helyzetet nem tudtunk kialakítani ebben a játékrészben. A második félidő kiegyenlítettebb volt mentünk előre becsülettel de egy picit hitehagyottan. Amikor kapura kellett volna lőnünk passzoltunk amikor passzolni kellett volna ellőttük a labdát de még így is a nagyobb helyzeteink nekünk voltak. A döntetlent megérdemelte volna a csapat még akkor is ha nem játszottunk csúcsformában.

2017.09.16. 12:00 Szolnok Évad:2017/2018 4.forduló
Szolnoki MÁV - Paks
Nagyon jó mérkőzést játszottunk. Már az első félidőben is több gólos előnyre tehettünk volna szert de kimaradtak a lehetőségek. A második félidő elején egy nagyon szép támadásból megszereztük a vezetést de sajnos a második gólt nem sikerült megszereznünk Az ellenfél egy kontratámadás után kiegyenlített...

2017.09.09. 13:00 Kaposvár Évad:2017/2018 3.forduló
Kaposvár - Szolnoki MÁV
5 - 3 (3 - 3)
Gól gazdag mérkőzést játszottunk sajnos a játékvezető az első 30 percben két büntetőt is megítélt ellenünk hogy az volt e nem az én tisztem eldönteni de sikerült belőle felállnunk és 3-3 volt a szünetben. A második félidő elején egy elkerülhető gólt kaptunk de ezután is mi irányítottuk a játékot de nem tudtunk betalálni. Az ellenfél alig jött t át a térfelünkön. A vége előtt 2 perccel egy kontratámadásból gólt kaptunk és így vereséget szenvedtünk. Ezen a mérkőzésen bebizonyosodott hogy néha nagyon igazságtalan játék a futball hogy pont nélkül maradtunk

2017.09.02. 11:00 Szolnok Évad:2017/2018 2.forduló
Szolnoki MÁV - Békéscsaba
1 - 3 (0 - 0)
Az első félidőben a csapat nagyszerűen játszott volt két lehetőségünk de kimaradt. Az ellenfél egyszer jutott el a kapunkig és megszerezte a vezetést egy pontrúgás után. A második játékrész már kiegyenlítettebb játékot hozott próbálkoztunk az egyenlítésért de az ellenfél két pontrúgásból két gólt szerzett. Az erőnkből csak a szépítés sikerült.Sajnáltam a játékosaimat mert játékban jobbak voltunk a döntetlent megérdemeltük volna de a pontrúgás is a játék része és ezekre a rögzített szituációkra jobban kell figyelnünk ahhoz hogy az ilyen mérkőzésekből pontosan kerüljünk ki.

2017.08.26. 11:00 Győr Évad:2017/2018 1.forduló
Gyirmót FC - Szolnoki MÁV
3 - 1 (0 - 0)
Az első félidőben sok helyzetet dolgoztunk ki de ki is hagytuk a lehetőségeinket. Majd az ellenfél egy véleményes góllal megszerezte a vezetést. A második félidő elején sikerült kiegyenlítenünk majd egy védelmi hiba után az ellenfél szerzett gólt, próbálkoztunk de a Gyirmót szerzett újabb gólt és is ezzel a győzelmet is megszerezték. Kár a kihagyott helyzetekért mert ha a végjátékban pontosabbak vagyunk pontosan utazhattunk volna haza.