U17 csapat mérkőzései Évad:

2017.10.14. 10:00 Budapest Évad:2017/2018 8.forduló
Újpest Akadémia - Szolnoki MÁV
2 - 1 (0 - 0)
Nagyon jó mérkőzést játszottunk a második helyezett otthonában. Sajnáltam a játékosaimat mert mindent megtettek a pontszerzésért de a játékvezető addig játszatta a mérkőzést amíg az Újpest meg nem szerezte a győztes találatot a 95.k percben egy szabadrúgásból mert előtte 3 percet mutatott fel hosszabbítás gyanánt.

2017.10.07. 12:00 Szolnok Évad:2017/2018 7.forduló
Szolnoki MÁV - Diósgyőr
0 - 2 (0 - 0)
Az első félidőben csapat jól játszott sajnos két nagy helyzetet elpuskázott és ezért nagy árat fizettünk. A másodikban 2 pontrúgásból 2 gólt szereztek ezzel elvitték a 3 pontot.

2017.09.30. 13:00 Pécs Évad:2017/2018 6.forduló
Pécs - Szolnoki MÁV
0 - 1 (0 - 0)
Egy jó csapat otthonából sikerült 3 pontot szereznünk koncentrált és fegyelmezett játékkal. Minden játékosom dicséretet érdemel mert igazi nagybetűs csapatként küzdöttek a pályán. Megemelem a kalapomat a fiúk előtt mert a múlt héten 700 km-t most pedig 600 km-t utaztunk.

2017.09.23. 13:00 Zalaegerszeg Évad:2017/2018 5.forduló
Zalaegerszeg - Szolnoki MÁV
1 - 0 (0 - 0)
Két hasonló képességű csapatok találkozóját az a csapat nyerte meg amelyik egyszer eltalálta a kaput. Az első félidőben többet birtokoltuk a labdát az ellenfél igazából akkor jött át a térfelünkre amikor megszerezte a vezetést. Mi támadtunk voltak lehetőségeink de igazán nagy helyzetet nem tudtunk kialakítani ebben a játékrészben. A második félidő kiegyenlítettebb volt mentünk előre becsülettel de egy picit hitehagyottan. Amikor kapura kellett volna lőnünk passzoltunk amikor passzolni kellett volna ellőttük a labdát de még így is a nagyobb helyzeteink nekünk voltak. A döntetlent megérdemelte volna a csapat még akkor is ha nem játszottunk csúcsformában.

2017.09.16. 12:00 Szolnok Évad:2017/2018 4.forduló
Szolnoki MÁV - Paks
Nagyon jó mérkőzést játszottunk. Már az első félidőben is több gólos előnyre tehettünk volna szert de kimaradtak a lehetőségek. A második félidő elején egy nagyon szép támadásból megszereztük a vezetést de sajnos a második gólt nem sikerült megszereznünk Az ellenfél egy kontratámadás után kiegyenlített...

2017.09.09. 13:00 Kaposvár Évad:2017/2018 3.forduló
Kaposvár - Szolnoki MÁV
5 - 3 (3 - 3)
Gól gazdag mérkőzést játszottunk sajnos a játékvezető az első 30 percben két büntetőt is megítélt ellenünk hogy az volt e nem az én tisztem eldönteni de sikerült belőle felállnunk és 3-3 volt a szünetben. A második félidő elején egy elkerülhető gólt kaptunk de ezután is mi irányítottuk a játékot de nem tudtunk betalálni. Az ellenfél alig jött t át a térfelünkön. A vége előtt 2 perccel egy kontratámadásból gólt kaptunk és így vereséget szenvedtünk. Ezen a mérkőzésen bebizonyosodott hogy néha nagyon igazságtalan játék a futball hogy pont nélkül maradtunk

2017.09.02. 11:00 Szolnok Évad:2017/2018 2.forduló
Szolnoki MÁV - Békéscsaba
1 - 3 (0 - 0)
Az első félidőben a csapat nagyszerűen játszott volt két lehetőségünk de kimaradt. Az ellenfél egyszer jutott el a kapunkig és megszerezte a vezetést egy pontrúgás után. A második játékrész már kiegyenlítettebb játékot hozott próbálkoztunk az egyenlítésért de az ellenfél két pontrúgásból két gólt szerzett. Az erőnkből csak a szépítés sikerült.Sajnáltam a játékosaimat mert játékban jobbak voltunk a döntetlent megérdemeltük volna de a pontrúgás is a játék része és ezekre a rögzített szituációkra jobban kell figyelnünk ahhoz hogy az ilyen mérkőzésekből pontosan kerüljünk ki.

2017.08.26. 11:00 Győr Évad:2017/2018 1.forduló
Gyirmót FC - Szolnoki MÁV
3 - 1 (0 - 0)
Az első félidőben sok helyzetet dolgoztunk ki de ki is hagytuk a lehetőségeinket. Majd az ellenfél egy véleményes góllal megszerezte a vezetést. A második félidő elején sikerült kiegyenlítenünk majd egy védelmi hiba után az ellenfél szerzett gólt, próbálkoztunk de a Gyirmót szerzett újabb gólt és is ezzel a győzelmet is megszerezték. Kár a kihagyott helyzetekért mert ha a végjátékban pontosabbak vagyunk pontosan utazhattunk volna haza.