U17 csapat mérkőzései Évad:

2018.09.15. 10:00 Szolnok Évad:2018/2019 4.forduló
Szolnok - Paks
1 - 2 (0 - 0)
Egyenlő erők küzdelmét láthattuk a félidő első részében a Paks utána mi játszottunk jobban.A második félidőben a küzdelem dominált sajnos a kapu előtt hiányzott a frissesség a csapatból. A döntetlen igazságosabb lett volna.

2018.09.08. 11:00 Zalaegerszeg Évad:2018/2019 3.forduló
ZTE - Szolnoki MÁV
1 - 1 (0 - 0)
Nem kezdtük jól a mérkőzést mert a második percben gólt kaptunk és ez megzavarta a csapatot. Volt még két lehetőségük de elhibázták. A második félidőt jól kezdtük egyből egy óriási helyzetet hagytunk ki és innentől jobban játszottunk. Volt még egy újabb lehetőségünk az egyenlítésre de kimaradt. Érett a gólunk.A 75.ik percben Kurdics Levi óriási gólt lőtt egy 20 méteres szabadrúgásból. A döntetlen megfelelt a játék képének mert az első játékrészben a ZTE, a másodikban a Szolnok volt a jobb.

2018.09.01. 12:00 Szolnok Tiszaligeti Stadion Évad:2018/2019 2.forduló
5 - 2 (4 - 0)

2018.08.25. 11:00 Nyíregyháza Évad:2018/2019 1.forduló
Nyíregyháza - Szolnoki MÁV
3 - 2 (0 - 0)
Nagyon színvonalas mérkőzést játszottunk a jó képességű nyíregyháza csapatával. Végig egyenrangú ellenfelei voltunk a hazai csapatnak. Nagyobb koncentrációval pontot szerezhettünk volna mert a 81. percben vezettünk 2-1 re de két figyelmetlenség 3 pontunkba került.