2013.06.20. 19:00 Focitábor a kánikulában!
Focitábor a kánikulában! Közel 60 kis focista vesz részt a Tiaszaligetben szervezett focitáborban a héten. A strandolást is megelőzve... a kedvenc programjuk, még a kánikulában is a FOCIZÁS !
2013.06.17. 08:00 Végre VAKÁCIÓ....!!!!
VÉGRE VAKÁCIÓ!!! MINDEN KEDVES FOCISTÁNKNAK, FOCISTA SZÜLŐNEK, NAGYSZÜLŐNEK ÉS SZURKOLÓNAK JÓ PIHENÉST ÉS SOK-SOK ÉLMÉNYT KÍVÁNUNK A NYÁRRA!!!
bővebben
2013.06.16. 19:30 Ezüstéremmel mehet vakációra az U9-es korosztályunk
Ezüstéremmel mehetnek vakációra az U9-es focistáink, akik a III. Szentmiklósi Kupán a dobogó második fokára állhattak fel. Gratulálunk a sok-sok éremhez, amit az idei szezonban begyűjtöttek!
bővebben
2013.06.16. 19:00 Az U14-es korosztályunk a dobogó második fokán!!!
A 2012/2013-as szezonban legjobban teljesített korosztályunk az U14 volt, akik az NB U15 II. Közép-Keleti csoportjában a II. helyen végeztek, és csak kevéssel csúsztak le a dobogó legmagasabb fokáról. Gratulálunk a csapatnak és a felkészítő edzőnek Tóth Tibornak a szép teljesítményhez!
bővebben
2013.06.13. 19:00 III. Szentmiklósi Torna 06.15-én
Az U9-es korosztályunk focitornával búcsúzik a szezontól. A III. Szentmiklósi Tornára kaptak meghívást 06.15-re az ifjú focisták.
bővebben
2013.06.12. 08:00 Az U13-as korosztályunk a III. helyen végzett az NB I.-es Bajnokságban
Az U13-as korosztályunk akadémiai csapatokat is maga mögé utasítva a III. helyen végzett az NB I. Bajnokság U13 I. Keleti csoportjában. Gratulálunk a csapat kimagasló teljesítményéhez és Bontovics Ferenc edző szakmai munkájához!
bővebben
2013.06.11. 16:00 U9 -es korosztályunk a 3. és a 6. helyen végzett
A hétvégén az U9-es korosztályunk a 3. és a 6. helyen végzett a Dr. Berrár Mihály Emléktornán, a melyen 16 csapat vett részt. A csapatunk különdíjasa Szabari Roland lett. Gratulálunk a csapat kitartásához és szép eredményéhez!
bővebben
2013.06.11. 10:00 Szerelések leadása!!!
SZERELÉSEK LEADÁSA AZ ALÁBBI IDŐPONTOKBAN!!! 2013.június 12. szerda - U19; U18; U17; U16 2013.június 13. csütörtök - U15; U14; U13; U12; 2013.június 14. péntek - U11; U10; U9; U8 2013. június 17. hétfő - Pótnap Időpont: 14.00 - 18.00 óráig Helyszín: Tiszaligeti Stadion Fő épület emeltén található Tárgyaló
bővebben
2013.06.09. 19:00 Ezüstérmes lett az U11-es korosztályunk
A JNSZ megyei bajnokság jászsági csoport U13-as korcsoportjában a II. HELYEN VÉGZETT AZ U11-es korosztályunk. Gratulálunk a csapatnak a szép teljesítményéhez és Rehó János edző felkészítő munkájához!
bővebben
2013.06.03. 07:30 IV.ABONYI KID KUPA UTÁNPÓTLÁS LABDARÚGÓ FESZTIVÁL U7
Az U7-es korosztályunk ezüstérmet hozott haza a IV.ABONYI KID KUPA-ról és a csapat különdíjasa Dósa Zsombor lett. Gratulálunk a csapatnak, a különdíjasnak és a felkészítő edzőnek!
bővebben
2013.06.03. 07:00 IV.ABONYI KID KUPA UTÁNPÓTLÁS LABDARÚGÓ FESZTIVÁL U9
A IV.ABONYI KID KUPA UTÁNPÓTLÁS LABDARÚGÓ FESZTIVÁLON I. helyen végzett az U9-es korosztályunk! A torna gólkirálya csapatunk játékosa, Balogh Máté lett! Gratulálunk a csapatnak, a különdíjasnak és a felkészítő edzőnek!
bővebben
2013.05.30. 17:00 MÁJUS HÓNAP SPROTOLÓJA
A hétvégén már a nyitóoldalon is láthatjátok kik lettek a MÁJUS HÓNAP SPORTOLÓI!!! GRATULÁLUNK MINDEN JÁTÉKOSNAK: "A kapufa éle mindig igazságos, mert annak a lövése pattan be, aki a hétköznapokon többet tett a győzelemért."
bővebben
2013.05.29. 19:00 XVII. SC HIRÖS-ÉP KUPA U8
A XVII. SC HIRÖS-ÉP KUPÁN az U8-as korosztályunk az V. helyen végzett és a Torna különdíjasa Szabari Roland lett. Gratulálunk a csapatnak és a különdíjasnak!
bővebben
2013.05.29. 18:00 BOZSIK PROGRAM III. TAVASZI FORDULÓ
A hétvégén lezárult a Bozsik Torna utolsó fordulója is. Az ifjú focistákat nem zavarta a szeszélyes időjárás sem, örömmel és kitartóan küzdöttek a focipályán egymással. Gratulálunk a különdíjasoknak!
bővebben
2013.05.23. 08:00 BOZSIK PROGRAM III. TAVASZI FORDULÓ
A BOZSIK PROGRAM III. tavaszi fordulója kerül megrendezésre 2013.05.26-án vasárnap 10.00-kor. További információk a korosztályok edzőinél!!!!
bővebben
2013.05.22. 08:00 Éremeső a hétvégén!!!
Kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a hétvégi tornán az utánpótlás csapataink! Az U6 III. helyezést, U7 III. helyezést, U8 II. helyezést, U9 IX. helyezést, U11 I. helyezést értek el. A csapatok különdíjasai lettek: Terjéki Marcell, Balogh Dávid, Szabari Roland, Haris Ádám GRATULÁLUNK MINDEN CSAPAT TELJESÍTMÉNYÉHEZ!
bővebben
2013.05.15. 16:00 TORNÁK, MÉRKŐZÉSEK A HÉTVÉGÉN
A hétvégén szinte minden korosztályunk képviseli a KLUBUNKAT valamilyen eseményen, TORNÁN vagy BAJNOKI MÉRKŐZÉSEN. Eredményes, jó teljesítményt kívánunk minden csapatnak! További információk a hétvégi programokhoz az AKTUÁLIS rovatban!!!
bővebben
2013.05.13. 08:05 II. Pünkösdi Gyermek Futball Fesztivál
II. Pünkösdi Gyermek Futball Fesztivál kerül megrendezésre BUDAPESTEN 2013. május 19. vasárnap. A tornán az U7-U8-as korosztályunk vesz részt. További információk az "AKTUÁLIS" rovatban és a korosztályok edzőinél.
bővebben
2013.05.13. 08:00 XVII.SC HIRÖS -ÉP KUPA pünkösdkor
A pünkösdi hétvégén kerül megrendezésre a XVII. SC HIRÖS ÉP KUPA KECSKEMÉTEN. A tornán az U6-U9-U11-es korosztályunk is szerepel. További részletek az "AKTUÁLIS" rovatban és a korosztályok edzőinél.
bővebben
2013.05.12. 19:00 Az U12-es korosztály legyőzte a listavezető Salgótarjánt!
Az U12-es korosztályunk a hétvégi bajnoki mérkőzésen 3 pontot szerzett a listavezető Salgótarján csapatától. Gratulálunk a szép győzelmükhöz!