Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
hivatalos weboldala

Hírek

2021.06.17. 19:00 Lelle Kupa 2. hely
Az elmúlt hétvégén a Szolnoki MÁV U7-es csapata Balatonlellén szerepelt a IV. Lelle Kupán. Legkisebb korosztályunk veretlenül, ötven gólt rúgva menetelt a döntőig, ahol elszenvedte egyetlen vereségét, így végül a 2. helyen végzett.
bővebben
2021.06.16. 19:00 VAKÁCIÓ
Végre itt a nyár! Jó pihenést és sok szép élményt kívánunk!
bővebben
2021.06.01. 19:00 Dobogós korosztályaink az 2020-2021-es szezonban.
Szívből gratulálunk azon korosztályainknak, aki 2020-2021-es szezonban a dobogóra állhattak: Dobogósaink a 2020-2021-es szezonban: U17 - 1. helyezés MLSZ Regionális bajnokság Dél-Keleti csoport U19 - 2. helyezés MLSZ Regionális bajnokság Dél-Keleti csoport U15 - 3. helyezés MLSZ Regionális bajnokság Dél-Keleti csoport U12 - 3. helyezés MLSZ Kiemelt bajnokság Dél-Keleti csoport Lány U19 - 3. helyezés MLSZ Leány U19-es bajnokság Dél-Keleti csoport
bővebben
2021.06.01. 00:00 Bajnok csapat lett az U17
Gratulálunk az idei Bajnok csapatunknak az U17-es korosztály játékosainak és edzőinek is a szép teljesítményhez.
bővebben
2021.05.24. 10:00 Pünkösdi győzelem U11
A IV. Pünkösdi Kupán az U11 korosztályunk a dobogó legfelső fokára állhatott fel. A torna legjobb játékosa címet Erdős Erik kapta. Gratulálunk a szép eredményhez!
bővebben
2021.05.12. 19:00 Mérkőzés információ 2021.05.16.
Mérkőzés információ 2021.05.16. További részletek
bővebben
2021.05.07. 13:00 Tájékoztató
Tájékoztatás a sportrendezvények látogatásáról A kormányrendeletnek megfelelően a sportrendezvények az alábbi feltételekkel látogathatók: - 18 éven felüliek a védettségi igazolvány (plasztik kártya) és a személyi igazolvány felmutatásával, - 18 éven aluliak érvényes védettségi igazolvánnyal rendelkező felnőtt kísérővel, saját személyi igazolvány felmutatásával. Ezek hiányában a biztonsági szolgálat a belépést köteles megtagadni! A védettségi igazolványt semmilyen más papíralapú más igazolás nem helyettesíti! Védettségi igazolvánnyal belépők számára a védőmaszk használata nem kötelező. Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
bővebben
2021.05.05. 10:00 Újra indul a OVI FOCI
Újra indul az OVI FOCI! További részletek...
bővebben
2021.05.01. 10:00 Április Hónap játékosai
Gratulálunk az ÁPRILIS HÓNAP legjobb sportolóinak!
bővebben
2021.04.01. 10:00 HÚSVÉT
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!
bővebben
2021.03.09. 16:00 U9 Ezüstérem
Újabb szép sikert értünk el a Kolláth Béla Emléktornán. U9-es csapatunk a nagyon erős mezőnyben a 2. helyen végzett. A torna legjobb játékosának Babella Milánt választották.
bővebben
2021.03.07. 19:00 Pálya rendszabályok
Pálya rendszabályok az aktuális szabályozások szerint...
bővebben
2021.03.01. 19:00 Február hónap játékosai
Gratulálunk FEBRUÁR HÓNAP játékosainak!
bővebben
2021.02.23. 15:30 U13 Ulviczki Mihály Emléktorna
Az U13-as korosztály is sikeresen szerepelt az Ulviczki Mihály Emléktornán, veretlenül, mindössze egy gólt kapva az első helyet szerezték meg. A legjobb kapus különdíjat Veress Áron, a gólkirályi címet Nyemecz Márk nyerte el.
bővebben
2021.02.23. 15:00 U11 Kolláth Béla Emléktorna
Az U11-es korosztályban két csapattal szerepeltünk a Kolláth Béla Emléktornán. Fehér mezes csapatunk a 2. helyet szerezte meg, kék csapatunk a 8. helyen végzett. A torna legjobb játékosának Erdős Eriket választották meg.
bővebben
2021.02.11. 19:00 Kolláth Béla Emléktorna U12
Az U12-es korosztály két csapattal indult a Kolláth Béla Emléktornán. Az ezüst és a bronzérem is a fiatal focistáink nyakába került. A torna legjobb kapusa címet a Fehér csapatból Zsiros Péter kapta. Gratulálunk a szép teljesítményhez!