Szolnoki MÁV Utánpótlás FC
hivatalos weboldala

Hírek

2011.09.12. 15:00 BOZSIK PROGRAM
Újra indul a "BOZSIK PROGRAM". Az első fordulót most hétvégén rendezik meg 09.17-én ( szombat 10:00) a Tiszaligeti Műfüves pályán.
bővebben
2011.09.08. 15:15 U13-as korosztály Romanek János csapata
Eddig minden mérkőzését pontszerzéssel játszotta az U13-as korosztály.
bővebben
2011.09.08. 15:00 Döntetlent játszott az U12-es korosztály a hétvégén
Csapatunk kiválóan kezdte a mérkőzést, 5 perc után már 2-0-ra vezettünk.
bővebben
2011.08.29. 15:00 Győzelemmel kezdett az U-12-es korosztály
Győzelemmel kezdte U-12-es csapatunk az Országos Nemzeti bajnokságot! Az U13-as Közép-Keleti csoportban
bővebben
2011.08.29. 09:15 1. Hírös-Hét Gyermek Labdarúgó Torna
Az U11-es korosztállyal 20 csapat részvételével megrendezett színvonalas nemzetközi tornán vettünk részt Kecskeméten a hétvégén. A rekkenő hőség ellenére a gyerekek remek csapatjátékot produkáltak.
bővebben
2011.08.29. 09:00 IV . Németh Ferenc emléktorna Halásztelken
A 2002-es korosztály részt vett a IV . Németh Ferenc emléktornán, amely Halásztelken került megrendezésre. A gyerekeink nagyon ügyesen játszottak.
bővebben
2011.08.28. 19:45 Szenzációs hétvége
Szenzációs hétvége! Minden országos bajnokságban szereplő csapatunk nyert a hétvégén. Hozzáértők szerint ilyen még nem volt, de biztosak lehetünk abban, hogy lesznek még ilyen fordulói hétvégéink.
bővebben
2011.08.28. 16:17 Szolnoki MÁV U13 - Reac U13 Eredmény 3:0
A mai napon a az NBI-es serdülő labdarúgó bajnokság Keleti csoportjának 2. fordulóján a Szolnoki MÁV U13, 3:0-ra nyert a vendég REAC U13-al szemben.
bővebben
2011.08.23. 09:30 Tiszaburán rendezett tornán mérte össze erejét az U-10-es korosztály
Az U-10-es korosztály a meghívott 20 csapatból a második helyet szerezte meg a tiszaburai tornán. A mezőny résztvevői között voltak a Honvéd az Újpest FC, az FTC csapatai is, amely emelte a torna színvonalát és tétjét is. A MÁV ifjú focistái megállták a helyüket.
bővebben
2011.08.22. 10:00 Az U-10-es korosztály elsöprő győzelme Debrecenben
XXI. Alkalommal került megrendezésre aug.13-14-én a nemzetközi OTP-BANK KARNEVÁL gyermek labdarúgó torna Debrecen város nagydíjáért.
bővebben
2011.08.12. 13:00 Túróczi Béla emléktorna Vácon
2011. augusztus 6-án Vácon a Túróczi Béla emléktornán nagyon jól szerepelt az U11-es korosztály.
bővebben
2011.08.08. 12:30 U13-as győzelem Békéscsabán
Romanek János MÁV U13-as csapata győzelemre éhesen indult a hétvégén a Békéscsabán rendezett Nagypályás Nemzetközi Tornára. A dinamikus lendület meghozta a jó eredményt az ifjú focistáknak.
bővebben
2011.08.02. 09:00 Rétsági Gyula utánpótlás labdarúgó emléktorna
Az egykori neves jászberényi játékos, Rétsági Gyula utánpótlás edzőként is sokat tett Jászberény város labdarúgásáért. Hosszú évek óta egy emléktornával adózunk emlékének.
bővebben
2011.08.02. 00:00 Megkezdődtek az átigazolások
A múlt héten megkezdődtek az utánpótlás átigazolások, és jelenleg is folyamatosan tart a MÁV Fc-ből a Szolnoki MÁV Utánpótlás FC-be.
bővebben
0000.00.00. 00:00 Magyar Kupa sorsolás
Ma délelőtt az MLSZ székházában tartották a Magyar Kupa sorsolását. A legjobb 16 közé jutásért a Ferencváros együttesével játszunk.
bővebben
0000.00.00. 00:00 Gólszóró
A hétvégén két korosztályunk is részt vesz a hagyományosnak mondható SÜLYSÁPI GÓL-SZÓRÓ KUPÁN. A részletes program megtalálható a honlap AKTUÁLIS rovatában.