U15 csapat mérkőzései Évad:

2021.05.30. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 30.forduló
Szolnok - Gyulasport
3 - 1 (0 - 0)
A szezon utolsó mérkőzésének nagy elszántsággal vágtak neki játékosaink, ami elsősorban helyzetekben mutatkozott meg. Gólt egy távoli, szépen eltalált lövésből sikerült csak szerezni. Fokozatosan feljött az ellenfél, kiegyenlítődött a játék, fordulás után pedig ki is egyenlített. Az újbóli győzelembe vetett hit azonban további energiákat mozgósított a mieinknél és ha némi szerencsével is, de 3-1 arányban megnyertük végül a záró találkozót.

2021.05.23. 10:00 Hódmezősvásárhely Évad:2020/2021 29.forduló
Hódmezővásárhely - Szolnok
4 - 1 (0 - 0)
A megbeszéltek szerint igyekeztünk sokat birtokolni a labdát, két szép támadás után szereztünk gólokat, ám több helyzet is kimaradt. A második félidőben volt egy kis rövidzárlat, tizenöt percig az ellenfél kapujáig sem jutottunk el és kaptunk egy gólt. A játékrész második felére kissé elfáradt a hazai csapat, mi pedig újra erőre kaptunk és további két találatot értünk el. Végeredményben 4-1-re nyertük a mérkőzést.

2021.05.16. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 28.forduló
Szolnok- Orosháza
5 - 0 (0 - 0)
A mérkőzés elején történt súlyosnak tűnt sérülés rányomta a bélyegét az összecsapás egész hangulatára. Kapkodó, ideges játék folyt a pályán, amelyben a mieink igyekeztek sokat passzolni, járatni a labdát, gyorsan játszani. Ez hellyel közzel sikerült is, ám elsősorban pontrúgások után volt csapatunk eredményes. Fordulás után egy kiállítás borzolta tovább a kedélyeket, ám ez a mérkőzés végkimenetelére már nem volt hatással, sima szolnoki győzelem született a tavasz utolsó elő hazai találkozóján.

2021.05.08. 10:00 Szeged Évad:2020/2021 27.forduló
Szeged-Csanád - Szolnok
0 - 3 (0 - 0)
Korábban úgy volt, hogy ez a mérkőzés dönthet a harmadik hely sorsáról, az eredmények alakulása folytán azonban kicsit másképp alakult. Mára kiderült, csupán az maradt a kérdés, melyik hét végén biztosítja be csapatunk a bronzérmes helyezést. A fiúk az egész mérkőzésen magabiztosan játszottak, jól hozták ki a labdát, szép támadásokat vezettek, győzelmünk pedig azt eredményezte, hogy a hátralévő három fordulótól függetlenül, az együttes a képzeletbeli dobogó harmadik fokára állhat majd.

2021.05.01. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 26.forduló
Szolnok - SZEOL
5 - 1 (0 - 0)
A játékosok az első percektől igyekeztek megvalósítani a mérkőzés előtt megbeszélteket. Türelmesen építették a támadásokat, amelyek sokáig csak helyzeteket eredményeztek, az első gól a félidő második részéig váratott magára. Különösen Dékány Milán volt elemében, aki gyakorlatilag egymaga vállalta be a góllövő szerepét. Négy találatig jutott az egyre fáradó vendégekkel szemben, az 5-1-es végeredményt pedig Máté Márk állította be a hajrában.

2021.04.28. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 25.forduló
Szolnok - Törökszentmiklós
1 - 0 (0 - 0)
A 24. fordulóból elhalasztott mérkőzést jól kezdtük, de támadásaink többnyire csak az ellenfél tizenhatosáig tartottak. Szinte folyamatos nyomás alatt tartottuk a vendégeket gólig azonban nem, helyzetig is csak alig jutottunk el. Egy sérülés utáni kényszerű csere pedig tovább nehezítette a dolgunkat. Szünet után szinte azonnal gólt szereztünk, de a játék képe továbbra sem változott. Az ellenfél csak ritkán szabadult ki a szorításból, de akkor egy-két esetben veszélyt jelentett a kapunkra. Végül 1-0 arányban megnyertük a találkozót, de volt már ennél emlékezetesebb mérkőzésünk is.

2021.04.25. 10:00 Kecskemét Évad:2020/2021 24.forduló
Kecskemét - Szolnok
Nehéz mérkőzés várt ránk ezen a hét végén. A rendkívül küzdelmes és kemény találkozón már az első félidőben is mi domináltunk, de kevés gólhelyzetünkből nem sikerült betalálni. Fordulás után is leginkább mezőnymunka folyt a pályán, a kapuk ritkán kerültek veszélybe. Szabadrúgásból szereztük meg a vezetést, majd egy szemfüles találattal tovább növeltük az előnyünket. A Kecskemét nem adta fel, de egy potyagól végleg megpecsételte sorsukat.

2021.04.10. 10:00 Tiszakécske Évad:2020/2021 23.forduló
Tiszakécske - Szolnok
0 - 4 (0 - 0)
A védekezésüket feltoló hazaiak ellen nehezen tudtuk kihozni a labdát, kevés gólhelyzetet teremtettünk a kapujuk előtt, egy gólt azonban sikerült elérni az első félidőben. Fordulás után folyamatosan fáradt el az ellenfél, egyre több veszélyes támadást vezettünk, amelyekből további három gólt értünk el, így magabiztossá vált győzelmünk.

2021.04.03. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 22.forduló
Szolnoki MÁV - Makó
3 - 0 (0 - 0)
Az első félidőben a középpályán helyenként fölénybe kerültek a tabellán hátrébb helyezkedő vendégek, és gólszerzési lehetőségeik is adódtak a kapunk előtt. Csak kevésszer tudtuk kihozni a labdát a védekezésüket feltoló Makóval szemben, lassan, körülményesen játszottunk. A második félidőben is akadt helyzetük a csongrádiaknak, ám kontrából további gólokat sikerült szerezni Dékány Milán jóvoltából.

2021.03.21. 10:00 Törökszentmiklós Évad:2020/2021 21.forduló
Törökszentmiklós - Szolnok
2 - 3 (0 - 0)
Az őszi fordulókból elmaradt mérkőzést egyenetlen pályán játszottuk, ahol nem alakult ki folyamatos játék, a csapatok gyakorlatilag egymás hibájából éltek. Gyors gólváltással indult a találkozó, majd egy szabadrúgás góllal ismét vezetést szereztünk. Fordulás után egy újabb védelmi megingás után ismét egyenlített a hazai csapat, de csak néhány percig tűnt úgy, hogy ezen a napon pontosztozkodás születik, mert egy hazai baki harmadszori vendég vezetést eredményezett és ez már nem változott a mérkőzés végéig. Végeredményben 3-2-re nyertük a találkozót.

2021.03.20. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 20.forduló
Szolnok - Békéscsaba 1912
Az első percektől kapunkhoz szegezett bennünket az ellenfél, amelyből csak ritkán sikerült kibújni, egy alkalommal azonban góllal kecsegtető helyzetben hibáztunk. Ennek ellenére kevés lehetőség adódott előttük, gólt csak távoli próbálkozásból sikerült elérniük. A folytatásban is masszívan álltuk a sarat, továbbra is elsősorban átlövésből veszélyeztetett és lőtt gólokat a Békéscsaba. A hajrában kicsit szétesett már csapatunk, így lett négy gólos a vendégek győzelme.

2021.03.06. 10:00 Cegléd Évad:2020/2021 19.forduló
Cegléd - Szolnok
2 - 0 (0 - 0)
Már az első percben gólt kaptunk, ami nagyban meghatározta a játék további menetét. Hiába támadtunk többet, birtokoltuk a meccs nagy részében a labdát, támadásaink döntő többsége meddőnek bizonyult. Gólhelyzetünk is alig akadt, ellenfelünk pedig a második félidőben kihasznált egy újabb kontrát és megnyerte a találkozót.

2021.03.03. 10:00 Gyula Évad:2020/2021 18.forduló
Gyulasport- Szolnoki MÁV
4 - 2 (0 - 0)
Az őszi utolsó fordulóból elmaradt mérkőzés jól indult, ám annál rosszabbul végződött számunkra. A korai 2-0-s előny birtokában tovább támadott csapatunk, ám egyéni hibák, szerencsétlen gólok formájában az ellenfél még az első félidőben a maga javára fordította az állást. A folytatásban hiába birtokoltuk többet a labdát, a Gyula eredményesebben tette ugyanezt, hatékonyabban játszott és végeredményben 4-2-re nyerte meg a találkozót.

2021.02.27. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 17.forduló
Szolnoki MÁV - Bordány
13 - 1 (0 - 0)
A tavaszi második fordulóban nem várt ránk nehéz mérkőzés, de végeredményben a reméltnél is könnyebb győzelmet aratott csapatunk. Már az első félidőben is öt góllal terheltük meg az ellenfél hálóját, és a folytatásban sem maradt el gólözön, Dékány Milán egymaga 6 gólt szerzett. A mérkőzés eredménye 13-1 lett a javunkra

2021.02.21. 10:00 Szeged Évad:2020/2021 15.forduló
Szeged-Grosics- Szolnok
Nagy várakozással tekintett csapatunk a találkozó elé, esetleges győzelem esetén a tabella második helyére ugorhattunk volna fel. A mérkőzésen végig partiban voltunk ellenfelünkkel, de egy nagyon véleményes büntetővel gyakorlatilag eldőlt a meccs. Ugyan a játékvezető néhány perc múlva a javunkra is megítélt egy 11-est, ám mi kihagytuk azt, ezzel pedig végképp eldőlt minden. Az utolsó percben kaptunk még egy gólt, ami már csak ráadás volt. 2-0 a hazainak

2021.02.17. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 14.forduló
Szolnok - Hódmezővásárhely
6 - 1 (0 - 0)
Ezúttal is egy elmaradt őszi találkozó várt a mieinkre. A középcsapatnak számító Csongrád megyeiek csak a mérkőzés első 15 percében tudtak megfelelő ellenállást kifejteni,a folytatásban jó játékkal már az első félidőben négy gólos volt az előny. A folytatásban is működött a henger, de a magabiztos vezetés után a hajrában kiengedett a csapat és a vendégek szépíteni tudtak. Végül 6-1-es hazai győzelem született.

2021.02.13. 10:00 Orosháza Évad:2020/2021 13.forduló
Orosháza - Szolnok
1 - 5 (0 - 0)
A hét végén ismét egy őszről elhalasztott mérkőzést pótoltunk. Ezúttal a sereghajtó Orosháza csapata látott bennünket vendégül. A találkozót saját magunknak tettük kissé nehézzé, amikor a megszerzett vezető gól után nem sikerült sokáig több helyzetet értékesíteni. Sőt az ellenfél egyenlíteni is tudott, a mérkőzést csak a hajrában elért találatokkal nyertük meg.

2021.01.30. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 12.forduló
Szolnok - Szeged-Csanád Grosics A
A sok hibával tarkított, még az őszről elhalasztott bajnoki mérkőzésen, leginkább egymás hibájából éltek a csapatok. Csapatunk sokat kapkodott, nem mert igazán játszani, így nem alakult ki folyamatos játék. Ám fegyelmezett hozzá állásásunknak köszönhetően stabilak maradtunk a hátsó alakzatban, ami nagyon pozitív a jövőre nézve. Végül biztos győzelmet arattunk a bajnokság második helyezettjével szemben.

2020.11.08. 10:00 Szeged Évad:2020/2021 10.forduló
SZEOL - Szolnoki MÁV
1 - 6 (0 - 0)
Rosszul kezdődött számunkra a mérkőzés, hiszen az ellenfél szerzett vezetést egy kontra nyomán. Elsősorban kapushibák után sikerült fordítanunk még az első félidőben, de mezőnyjátékunk nem volt meggyőző. Sok hibával játszottunk és lassan szőttük a támadásokat. Fordulás után a fáradó hazaiakkal szemben egyre több lehetőség adódott a gólszerzésre és végeredményben (1-6) nagyobb különbséggel is győzhettünk volna.

2020.11.01. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 9.forduló
Szolnoki MÁV - Kecskemét
A közel egyforma csapatok találkozóján jobbára mezőnyjáték folyt a pályán, a kapuk csak ritkán kerültek veszélybe. Mindkét együttes védelme elkövetett egy-két hibát hátul, de maradt az első játékrészben a döntetlen. A folytatásban a vendégek hátsó alakzatának egyik megingását góllal büntettük, ők viszont nem tudtak élni a kínálkozó lehetőséggel. A küzdelmes mérkőzésen a hajrában sikerült bebiztosítani győzelmünket.

2020.11.01. 00:00  Évad:2020/2021 10.forduló

2020.10.18. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 6.forduló
Szolnoki MÁV - Tiszakécske
4 - 0 (0 - 0)
Az első percektől kezdve nyomás alatt tartottuk az ellenfelet, akik ritkán jöttek át a térfelünkre, de akkor többször is 1-1 elleni játékra és odafigyelésre késztettek bennünket. Az első félidőben kialakult a végeredmény, a folytatásban csak helyzetekre futotta csapatunk erejéből, a sok csere és az összpontosítás hiánya miatt nem sikerült további gólokat szerezni.

2020.10.11. 10:00 Makó Évad:2020/2021 5.forduló
Makó - Szolnoki MÁV
Két hét szünet után (az előző fordulóban elmaradt a mérkőzésünk) lépett ismét pályára csapatunk. Eleinte döcögött a gépezet - a Makó meg is szerezte a vezetést - és nagyon nehezen sikerült az egyenlítés. Lassan formáltuk a támadásokat, a hazaiak könnyen hárították a próbálkozásainkat és szinte nem volt középpályás védekezés. A második félidőben egy szöglet után szereztük meg a vezetést és ez beindította a hengert a fáradó és csere nélkül játszó vendéglátókkal szemben. Ekkor helyenként már tetszetősen és eredményesen játszottunk és akár nagyobb arányban is nyerhettünk volna. 6-1 lett a végeredmény.

2020.09.19. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 4.forduló
Szolnoki MÁV - Békéscsaba
10 - 1 (0 - 0)
A csoport egyik leggyengébb együttese ellen nehezen indultak be a mieink, 25 percig csak egy gólos volt a különbség. Később - több alkalommal is pontrúgás után - jöttek már a találatok. A félidőre négy lett a különbség, a folytatásban pedig még nagyobb fölényt harcolt ki a csapat az egyre inkább fáradó és a meccset feladó vendégekkel szemben. 10-1 lett a vége.

2020.09.13. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 3.forduló
Szolnoki MÁV - Cegléd
8 - 1 (0 - 0)
Már az első percekben érződött, hogy jobbak vagyunk a vendégeknél. Bár gólokban kevésbé, helyzetek kialakításában több alkalommal is megmutatkozott ez. A fölény később a találatok számában is jelentkezett, a szünetben három gólos volt a különbség. Csapatunk a folytatásban sem állt le és az utolsó percekig akarva nagy gólkülönbségű, 8-1-es győzelmet aratott.

2020.09.05. 10:00 Bordány Évad:2020/2021 2.forduló
Bordány - Szolnok
A második fordulóban egy könnyebb ellenfél jutott csapatunknak. Nehezen indult a mérkőzés számunkra, de a kezdeti bizonytalanság után - a hazai gárda kapufáig is eljutott - magára talált az együttes. Sikerült megszerezni a vezetést, jól működött a letámadás, de a második gól megszerzéséig nem nyugodhattak meg a mieink. Kissé feladta a Bordány ekkor már a meccset, igy sikerült növelni az előnyt.

2020.08.29. 10:00 Szolnok Évad:2020/2021 1.forduló
Szolnok - Szeged Csanád
0 - 5 (0 - 0)
Hamar kiderült, hogy nincs egy súlycsoportban a két csapat. Gyorsan vezetést szerzett a vendég együttes, majd a labdát többet birtokolva, jónéhány szép támadást is vezetett. A mieink is igyekeztek veszélyt jelenteni az ellenfél kapujára, de ez kevés alkalommal sikerült. Fordulás után tizenegyesből sem sikerült szépíteni és bár a csapatunk nem adta fel, csak a gólkülönbség maradt már kérdéses.

2020.03.14. 10:00 Békéscsaba Évad:2020/2021 20.forduló
Békéscsaba - Szolnok
Magabiztos győzelmet arattunk, de a mérkőzésen lassú támadásszövés jellemezte a csapat játékát. Keveset forgattuk a labdát, helyzetünk sem túl sok adódott, amiket viszont elég jó százalékkal használtunk ki.